شوبرت: حتی به عنوان بازی متوقف دنور پست را نمی خرد شدن در آن پوشش های ورزشی

بازی را متوقف کرده اند و تیم را به انزوا و ورزش جهان همانطور که می دانیم این زمین به توقف در میان coronavirus بیماری همه گیر.

مانند هر کس دیگری در طول این بی سابقه و ترسناک زمان دنور ورزشی بخش شده است از چپ به تعجب: چه در حال حاضر ؟

خوب تا این حد من می توانم به شما اطمینان دهم: ورزشی کارکنان در پست خواهد شد نه خرد شدن در انجام شغل ما است.

طی هفته های آینده و ماه ما ادامه خواهد داد برای حفر کیفیت روزنامه نگاری ورزشی همانطور که ما همیشه انجام داده ایم — نمره نهایی یا نه. وجود دارد مقدار زیادی از داستان را بگویید و ما بهترین های ما به آنها بگویید که آیا آن را چگونه ورزشکاران در برخورد با این بیماری همه گیر, چگونه تیم ها و مدارس شده اند تحت تاثیر از دست فصول و یا ساخت حس عدم اطمینان قبل از ما.

ما ادامه خواهد داد برای حفظ خوانندگان مطلع از هر و همه تحولات قابل توجهی در کلرادو ورزشی جامعه از جوانب مثبت به کالج به دبیرستان. و ما همچنان به تولید همان دیجیتالی مبتنی بر محتوای ما همیشه از جمله پادکست, خواننده mailbags و خبرنامه به صندوق پستی خود تحویل.

علاوه بر این ما کمک خواهد کرد که داستان از کلرادو در تلاش برای مبارزه با COVID-19 از جمله بسیاری از قهرمانان در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر.

ما چاپ پوشش کوچک خواهد شد به عنوان یک نتیجه, اما کمتر به انجام با عدم تعهد به کلرادو ورزش از دست دادن جعبه scores, stats یا رویدادهای ملی به گزارش.

چه در حال حاضر ؟

کارکنان ما کار خستگی ناپذیر برای حفظ خوانندگان مطلع و نه فقط در مورد آنچه در جریان است در ورزش است اما آنچه اتفاق می افتد در جامعه بزرگ به عنوان آن را با چیزی بسیار بیشتر از معاملات نمره خطوط و حقوق و دستمزد کلاه مفاهیم.

و هنگامی که بازی بازگشت ما به این داستان.

که چقدر من می توانم تایید می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im