ترسناک ساعت: دریک گزارش خود جدا بعد از مهمانی با کوین دورانت که تست مثبت برای Coronavirus


Illustration for article titled Scary Hours: Drake Reportedly Self-Isolating After Partying With Kevin Durant, Who Tested Positive for the Coronavirus

عکس: رونالد مارتینز (گتی ایماژ)

دریک همه جا حاضر است.

می شود آن را بیلبورد, نمودار, باشگاه, و یا دختر خود را DMs 6 خدا ندارد سخت برای پیدا کردن چرا که بسیار شبیه به coronavirus او کشیدن و نشان دادن هر-لعنت-که در آن.

تبلیغات

به این منظور که آقای Congeniality است مشکلات آن به عنوان مستقل گزارش که برنده جایزه گرمی رپ تخمگذار پایین در تورنتو و خود منزوی پس از افشای خود را به coronavirus. هفته گذشته در او دیده می شد در حال اجرا در خیابان های غرب هالیوود با BFF کوین دورنت که به زودی پس از نازل شد به آخرین قربانی این بیماری همه گیر در حال انجام.

دریک حتی مستند تفرج خود را در Instagram ارسال یک عکس از این دو با عنوان “زندگی یک مسابقه است و این grim reaper جلب…تا پس از آن مادر است.”

شده است وجود دارد هیچ کلمه ای در مورد “طرح خدا” خواننده رپ در حال آزمایش برای COVID-19 اما با یک نوار از دیگر مشاهیر و چهره های عمومی تایید خود را تشخیص هر یesبهتر است به خطا در کنار احتیاط.

تبلیغات

آن را نیز قرار می دهد دریک تصمیم به سنگ یک خانه به تنهایی hoodie در طول بازی 2 از 2019 NBA نهایی در یک نور جدید با توجه به تشابه بین خود وضع فعلی و خنده دار گرمکن پوش فراهم شد روشن واکسن در دورنت را نبود از این سری که در آن نقطه—با توجه به تند و زننده چهار آسیب است.

تبلیغات

ما مایل دورنت بازیابی سریع و امیدوارم اکتبر خود را بسیار خوب است بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de