رسوایی در گئورگتون! شهردار جدید سوء استفاده از قدرت سیاسی برای جیغ وداد بازی کردن بعد از ساعت در لاولند منطقه اسکی

508 سهام

پارکر برف, سگ, سگ چهره لاولند ski area, گرفت به عنوان افتخاری شهردار جورج تاون در روز سه شنبه, فوریه. 18. (Gary Haines ارائه شده توسط لاولند منطقه اسکی)

خشم! شوک! رسوایی!

کمتر از یک ماه به نقش جدید خود به عنوان شهردار جورج تاون پارکر برف سگ دستگیر شد در فیلم خود سوء استفاده سیاسی جدید امتیازات به جیغ وداد بازی کردن در اطراف لاولند منطقه اسکی پس از ساعت.

این اولین بار نیست که Bernese Mountain Dog خال دار شده است در منطقه اسکی در حالی که آن را بسته بود ، در ماه اکتبر پارکر گرفتار شد سوارکاری سنومبلس در حالی که لاولند هنوز انفجار برف بر روی دامنه های آن آن را به عنوان آماده برای فصل آینده.

شایعه است که پارکر با استفاده از موقعیت خود را به عنوان لاولند رسمی طلسم برای به دست آوردن دسترسی ویژه به دامنه اما می دانم که در خارج از منزل شده است و قادر به به طور مستقل این ادعا را تایید کنید.

معلوم نیست دقیقا چگونه این رسوایی است که بازی کردن با جورج تاون ساکنان به خصوص دختر پیشآهنگی که منجر به تعهد و وفاداری در طول پارکر برگزاری مراسم تحلیف. این خواهد تکان دهنده برای یک, در غیر این صورت امیدوار سیاسی حرفه ای ؟ و یا خواهد پارکر بود قادر به غلبه بر این بر روی صفحه رادار در طول یک فرض اجرا در فرماندار? آن را خیلی زود به بگویید.

در اینجا در می دانم در خارج از منزل ما به امید دومی به دلیل پایین ما می دانیم پارکر است که هنوز هم یک پسر خوب.

عضویت در خبرنامه هفتگی ما به Adventurist به خارج از منزل, اخبار, ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

508 سهام

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net