SC دستور مرکز به ارائه جزئیات در عمر عبدالله آزادی در 7 روز

دیوان عالی کشور (SC) در چهار شنبه پرسید: این مرکز برای اطلاع رسانی در عرض یک هفته اگر آن را در حال برنامه ریزی برای انتشار همایش ملی رهبر عمر عبدالله از بازداشت و اضافه کرد که آن شروع خواهد شد برای رسیدگی به جلسه در درخواست ثبت شده توسط خواهر او اگر دولت نتواند به انجام این کار.

نظم آمد و در طول دادرسی از یک جسم درخواست عمر عبدالله ظ توسط خواهرش سارا عبدالله خلبان. راس دستور دادگاه وکیل ظاهر می شود برای جامو و کشمیر دولت را به ارائه اطلاعات ظرف هفت روز.

این موضوع برنامه ریزی شده است که شنیده می شود در هفته آینده.

منابع اطلاع داده اند که عبدالله است به احتمال زیاد به راه رفتن به خانه در زمان یک هفته. با توجه به اطلاعات تاریخ رئیس سابق وزیر نبوده است ثابت اما او به زودی منتشر خواهد شد از هری Niwas کاخ های تعیین شده زیر زندان در کوهپایه Zabarwan کوه در سرینگر.

در ضمن سارا عبدالله دادخواست پرونده در دیوان عالی کشور مشاهده شده است که هیچ “مواد حقایق است که ضروری است برای سفارش بازداشت.”

“زمینه را برای بازداشت سفارش کاملا فاقد هر گونه مواد حقایق و یا فردی که در حال ضروری برای یک سفارش از بازداشت” تقاضای اشاره کرد.

“این نادر است که کسانی که باید در خدمت ملت به عنوان اعضای پارلمان رئیس وزرای دولت و وزرا در این اتحادیه و نیز ایستاده آرمان ملی هند در حال حاضر به عنوان یک تهدید برای دولت” تقاضای بیشتر اعلام کرد.

عمر عبدالله و بسیاری دیگر از رهبران سیاسی بازداشت شدند در 5 اوت سال گذشته زمانی که مرکز انصراف ویژه وضعیت سابق ایالت جامو و کشمیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im