SC هدایت احزاب سیاسی به ها جزئیات در حال بررسی پرونده های جنایی علیه نامزدها در سایت

ذکر است که شده است وجود دارد افزایش هشدار دهنده در جرمانگاری سیاست روز پنج شنبه دادگاه عالی کارگردانی شده همه politicial طرف ها جزئیات در حال بررسی پرونده های جنایی در برابر نامزدها در وب سایت خود را.

بالا دادگاه همچنین دستور داد احزاب سیاسی به ها دلایل انتخاب داوطلبان با در حال بررسی پرونده های جنایی در وب سایت خود.

سفارش تصویب شد در پاسخ به اهانت خواستی که مطرح است موضوع جرمانگاری سیاست و ادعا کرد که از دستورات داده شده توسط apex دادگاه در سپتامبر 2018 حکم مربوط به افشای سوابق کیفری از نامزدهای سیاسی بودند نه به دنبال داشت.

یک نیمکت رهبری عدالت F نریمان همچنین کارگردانی که احزاب سیاسی منتشر خواهد شد این اطلاعات در سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Facebook و Twitter و در یک بومی محلی و یک روزنامه ملی.

دادگاه به کارگردانی احزاب سیاسی به ارائه گزارش پذیرش در این خصوص به کمیسیون انتخابات ظرف 72 ساعت پس از انتخاب نامزد داشتن در حال بررسی پرونده های جنایی در برابر آنها. در صورت عدم EC باید آن را به اطلاع دادگاه راس SC اضافه شده است.

در ژانویه 31, نیمکت تا به حال محفوظ و متعلق به خود را درخواست مشاهده است که این موضوع رسیدگی می شود با دقت. دادگاه همچنین اشاره کرد که اتهامات جدی با لایههای سیاسی’ هستند اغلب ساخته شده در برابر نامزد.

در حالی که تلفظ سفارش نیمکت گفت: به نظر می رسد که شده است وجود دارد افزایش هشدار دهنده در جرمانگاری سیاست در آخرین انتخابات عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im