SBI گسترش مهلت قانونی برای وام سه ماه

بانک دولتی هند (SBI) در روز چهارشنبه گفت: این تصمیم به طور خودکار تمدید مهلت قانونی ارائه به تمام مشتریان واجد شرایط توسط یکی دیگر از سه ماه بدون انتظار برای درخواست خود را.

قبلا بانک مرکزی هند (RBI) تا به حال در 22 مه اعلام کرد تمدید مهلت قانونی توسط یکی دیگر از سه ماه.

در بیانیه ای در روز چهارشنبه SBI گفت: این تصمیم به تمدید مهلت قانونی به طور خودکار توسط یکی دیگر از 3 ماه در حساب سپرده از همه مشتریان واجد شرایط بدون انتظار برای درخواست خود را.

بانک فعالانه رسیده به همه واجد شرایط وام مشتریان برای به دست آوردن رضایت خود را برای متوقف کردن آنها ایستاده دستورالعمل (SIs) و NACH دستور برای تربیه سقوط به علت در ژوئیه و اوت سال 2020 هند بزرگترین وام دهنده گفت.

بانک نیز ساده روند توقف و تربیه با آغاز یک اس ام اس ارتباطی به حدود 85 لاخ وام گیرندگان واجد شرایط درخواست در مورد رضایت خود را برای متوقف کردن و تربیه SBI گفت.

وام باید پاسخ با یک بله به تعیین مجازی شماره تلفن همراه (شدن از شر dailylocal) ذکر شده در اس ام اس فرستاده شده توسط این بانک ظرف مدت 5 روز پس از دریافت اس ام اس در صورتی که مایل به تسلیم و تربیه آن اضافه شده است.

هفته گذشته SBI رئیس Rajnish کومار گفته بود که حدود 20 ٪ از وام گیرندگان خود را availed اند از توقف.

او گفت که RBI را گسترش مداوم مهلت قانونی توسط یکی دیگر از سه ماه مراقبت از cashflow اختلال برای وام گیرندگان حتی در غیاب یک بار بدهی های توزیع مجدد امداد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>