یک تصویری از اتاق کنترل از Bigg Boss در جریان بوده است ویروسی. این ویدیو نشان می دهد که حتی اگر Sidharth Shukla برنده بود از سلمان خان-میزبان نمایش ‘Bigg Boss 13’ او و رقیب Asim ریاض کردم به همان تعداد از رای.

در این ویدئو ارسال شده توسط یک فرد از اتاق کنترل دیده می شود صحبت کردن در مورد چگونه Sidharth Shukla و Asim ریاض رو برابر با تعداد رای. کانال سپس گفته تصمیم گرفته است که Sidharth Shukla باید برنده اعلام شده نشان می دهد.

“شما شوکه می شود به می دانم که بسیاری (از جمله Endemol مدیر عامل Abhishek Rege) نمی خواهید Asim ریاض به نفع خود چون او یک مسلمان کشمیری. @ColorsTV شما بچه ها نژادپرست است. خوشحالم که من کارم ادامه .. هرگز وجود دارد هر بهانه ای برای نژاد پرستی و ما باید با آن تماس بگیرید ، #BiggBoss,” او نوشت.

او قبلا اطلاع داد که پشتیبانی جهانی برای Asim (احتمالا زمانی که جان سینا نشان داد و حمایت خود را از Asim) مجبور سازندگان به دوباره فکر می کنم تصمیم خود را. “فقط آگاهانه توسط یک همکار معماران و طراحان و برنامه نویسی سر در حال تحت فشار پس از دیدن پشتیبانی جهانی برای Asim ریاض. نشست جریان است. ادامه نشان دادن حمایت خود را.. شاید این نیروهای آنها را به تغییر تصمیم. @ColorsTV #BiggBoss” او هنوز توییتی.

دیدن پست های خود را در اینجا:

در حالی که Sidharth برنده بود و Asim اولین دونده تا Shehnaz Gill دوم نفر دوم از Bigg Boss 13. سلمان خان زمان-و-دوباره اشاره کرد که او دوست داشت برای دیدن Shehnaz در کنار Sidharth در بالا 2. Paras Chhabra برای اولین بار به پیاده روی با یک کیسه از Rs. 10 lakhs (که در واقع خالی). آرتی را پس از آن آمد تا او را دریافت و پس از Rashami دسای را اخراج پس از یک کار انجام شده تحت Rohit Shetty راهنمایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de