می گویند نام خود را: نگاهی به بحث افغانستان در کلرادو

در حالی که مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس افسران پلیس باعث تظاهرات در سراسر کشور, مردم در راهپیمایی دنور به یاد مردم محلی از رنگ که کشته شده اند توسط اجرای قانون است. آنها فریاد زد نام خود را از دولت کاپیتول مراحل و شعار آنها را به عنوان آنها راهپیمایی در خیابان.

در اینجا برخی از آنها:

دنور پست فایل

هلن کودکان دارای یک عکس از پل, یک معلولین رشدی که کشته شد در سال 2003 توسط دنور افسر پلیس زمانی که او به سمت افسر در حالی که برگزاری یک چاقو. کودکان, مرگ, منجر به اعتراض عمومی برای اصلاحات و شهر در پاسخ, در میان چیزهای دیگر, استخدام روان-بهداشت حرفه ای به منظور بهبود آموزش پلیس و ایجاد دفتر مستقل نظارت بر.

پل کودکان

کودکان یک تکامل-تاخیر 15 ساله کشته شد توسط پلیس در ماه جولای سال 2003 پس از خانواده اش به نام برای کمک به این نوجوان شد و باعث مشکلات. چایلدز بود که برگزاری یک چاقوی آشپزخانه هنگامی که پلیس رسید و یک افسر شات کودکان زمانی که او حاضر به رها کردن آن.

این افسر پلیس که در شات کودکان به حالت تعلیق در آمد 10 ماه برای عکسبرداری و دیگر موارد نقض اما شنیدن افسر لغو آن پس از درخواست تجدید نظر کرد و گفت او تجاوز گروه سیاست در تیراندازی. پلیس به حالت تعلیق در آمد پنج روز برای تخلفات جزئی مرتکب روز قبل از عکسبرداری است. دنور دادستان منطقه نیست دنبال اتهامات جنایی. این شهرستان پرداخت می شود, کودکان و خانواده $1.325 میلیون در حل و فصل. تیراندازی نیز منجر به اصلاحات از جمله استفاده های جدید-از-نیروی سیاست.

فرانک Lobato

63 سال Lobato بود بستری که پلیس حمله کردند و خانه و خانواده خود را در ماه ژوئیه سال 2004 در حالی که به دنبال یک پسر بود که می خواستم در ارتباط با خشونت خانگی حادثه است. ماموران با استفاده از یک نردبان برای بالا رفتن از طریق یک پنجره طبقه بالا و افسر که شات Lobato مرد گفت: پیچ درست در تخت خود را با چیزی براق را در دست خود را. Lobato غیر مسلح بود اما یک نوشابه می شد روی زمین بعد از Lobato به ضرب گلوله کشته شد و این احتمال وجود دارد که آنچه که او بود که برگزاری وقتی ماموران وارد شده است.

یک هیئت منصفه کاهش یافته است به پرونده اتهامات علیه افسر اما او معلق به مدت 90 روز. تعلیق بعد از آن کاهش می یابد به 50 روز پس از درخواست تجدید نظر. دنور پرداخت Lobato خانواده $900,000 در حل و فصل.

Timothy Tyler of Denver speaks as ...

کوروش McCrimmon دنور پست

تیموتی تایلر دنور صحبت می کند به عنوان خانواده و دوستان به یاد داشته باشید ماروین بوکر, 56 که در سال 2010 در حالی که مهار در دنور زندان است. آنها با حضور در بازداشتگاه بعد از ظهر پس از یک هیئت منصفه فدرال تا به حال برنده جایزه بوکر خانواده $4.65 میلیون دلار برای مرگ او در روز سه شنبه, اکتبر. 14, 2014.

ماروین بوکر

بوکر شد یک بی خانمان در خیابان واعظ که کشته شد در سال 2010 توسط پنج دنور Sheriff Department نمایندگان که شوکه او را با یک تیزر قرار داده و او را در خواب نگه دارید و ضربه او با nunchuks به آنها دوخته او را به طبقه. این حادثه آغاز شده به عنوان بوکر تلاش برای بازیابی کفش خود را پس از مصرف آنها را در رزرو منطقه است. یک هیئت منصفه فدرال در نتیجه نمایندگان با استفاده از نیروی بیش از حد و شهر در نهایت پرداخت, خانواده 6 میلیون دلار. نمایندگان نمی شد منظم و هرگز با آن مواجه اتهامات جنایی. دنور دادستان منطقه بث مک کین زمان مورد هیات منصفه اما در سال 2018 هیئت منصفه بررسی به این نتیجه رسیدند با هیچ اقدام دیگری گرفته شده است.

رایان Ronquillo

در ماه ژوئن 2014, Ronquillo کشته شد توسط دنور افسران پلیس در حالی که در یک ماشین به سرقت رفته در یک مراسم تشییع جنازه به خانه پارکینگ در شمال غرب دنور. او به ضرب گلوله کشته شد به عنوان خانواده های عزادار که ترک تسبیح خدمات تماشا. افسران احاطه شده Ronquillo بود که مسلح به خدمت حکم بازداشت و 20 ساله قرار دادن ماشین خود را در دنده قابل توجه یک افسر زن و اتومبیل در تلاش برای فرار. هیچ افسران شد با عنوان جرم جنایی متهم شده و پس از آن رئیس رابرت سفید به این نتیجه رسیدند افسران را نقض نمی کند هر یک از بخش سیاست. اما Ronquillo مرگ خواهد بود در میان موارد متعدد در طول زمان کوتاه که در آن افسران به مردم در حرکت خودروها منجر رئیس برای ناکرده که به جز تحت شدید ترین شرایط.

Laura Hernandez, front center, is surrounded ...

آسوشیتد پرس

لورا هرناندز, مقابل, مرکز, است, احاطه شده توسط اعضای خانواده در یک graveside خدمات برای او 17 ساله دختر جسیکا در یک پارک یادبود در تورنتون در فوریه. 7, 2015.

جسیکا هرناندز

تجاوز, لاتین, 17 ژانویه 2015 در زمانی که دو دنور اداره پلیس افسران خود را به عنوان او سوار یک ماشین به سرقت رفته. او و دوستان تا به حال در آنجا ماند و تمام شب و خوابش برد در یک کوچه در شمال دنور محله. هرناندز سعی در فرار از ماموران با رانندگی در اطراف تیم ملی خود ماشین که مسدود کوچه. او اصابت سه گلوله اما افسران اخراج هشت بار در Hernandez و چهار نفر دیگر در ماشین. هیچ هزینه و ثبت شد و هیچ نظم و انضباط پایین تحویل داده شد. این شهرستان پرداخت می شود خانواده اش 1 میلیون و توافق کردند که به تعدادی از پلیس اصلاحات در قانونی حل و فصل است.

Naeschylus کارتر-Vinzant

کارتر-Vinzant بود که آزادی مشروط absconder و شفق قطبی اداره پلیس تا به حال یک حکم بازداشت او در ارتباط با خشونت خانگی حادثه است. در مارس 6, 2015, شفق قطبی را SWAT واحد سعی در دستگیری کارتر-Vinzant و ماموران گفت که او تا به حال دست راست خود را در جیب خود را به عنوان اگر او ممکن است یک تفنگ. به عنوان او برداشته دست خود را از جیب خود یک شفق قطبی افسر پلیس به ضرب گلوله او را. کارتر-Vinzant آیا یک تفنگ. اولین قضایی دادستان منطقه پیتر ویر در زمان مورد به یک هیئت منصفه که کاهش یافته است به پرونده اتهامات علیه افسر. خانواده شکایت شفق قطبی بر تیراندازی منجر به مرگ دریافت $2.6 میلیون دلار حل و فصل بزرگترین حل و فصل بیش از نیروی بیش از حد در تاریخ این شهر. این شهر همچنین توافق برای تغییرات خود را برای نظارت از اداره پلیس است.

جان Leyba دنور پست فایل

لین عقاب پر دفن صورت خود را در یک دسته گل از carnations در حالی که برگزاری یک نشانه در حافظه از پل رانده که به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن توسط پلیس دنور در سال 2015.

پل مردود

مردود را به نام دنور پلیس برای کمک در جولای 2015 پس از او پسر خود را در معرض تهدید با چاقو در طول یک روانی قسمت. پلیس در تعقیب مردود 35 ساله آمریکایی هندی از طریق نزدیکی mobile home park جایی که آنها در گوشه ای او را. مردود تبدیل شده و با نزدیک شدن ماموران در حالی که نگه داشتن یک آشپزخانه چاقو به گردن او. یک افسر کشته او را به عنوان خانواده از جمله کودکان تماشا. مردود خانواده گفت: او دچار اسکیزوفرنی و سوء مصرف مواد. هیچ افسران پلیس بودند با عنوان جرم جنایی متهم یا منظم.

حسن نیت ارائه میدهد از خانواده مارشال

مایکل مارشال درگذشت و پس از یک مبارزه با نمایندگان در دنور زندان است.

مایکل مارشال

مارشال بود یک مرد بی خانمان که در پرتاب یک روانی قسمت در نوامبر 2015 زمانی که شش دنور Sheriff Department نمایندگان دوخته او را به طبقه. مارشال بود که در زندان برای تجاوز به حریم دیگران و اخلال در صلح گرفته شده بود به زندان در حالی که باعث اختلال در یک متل چرا که او می خواست او مقدس است. مارشال امپراتور در استفراغ در حالی که محدود به مدت 11 دقیقه. این شهر موافقت کردند تا 4.6 میلیون دلار حل و فصل است. دو معاون و یک کاپیتان متوقف شد برای اقدامات خود را در مرگ اما شنیدن افسر لغو دو نفر از کسانی که سیستم های تعلیق. کسانی انضباطی جلسات ادامه به باد طریق این شهر روند تجدید نظر. هیچ یک شد با عنوان جرم جنایی متهم در ارتباط با مرگ است.

دیوید بیکر

بیکر 32 ساله نیروی دریایی جانباز درگذشت از خفگی در دسامبر سال 2018 پس از خشونت و هفت دقیقه مبارزه با Aurora افسران پلیس پس از آنها به نام برای یک اختلال داخلی. ماموران با استفاده از یک تیزر در بیکر 11 بار و در مجموع نزدیک به یک دقیقه. زمانی که ماموران به دست آورد کنترل آنها محدود بیکر و او برگزار شد چهره را به مدت 90 ثانیه. آنها شروع به ماساژ قفسه سینه زمانی که آنها متوجه شدند او در حال ترک تنفس. بیکر دچار اختلال دوقطبی و افسردگی و اختلال استرس پس از سانحه.

DeÕVon Bailey's brother TaeÕJon Bailey hold ...

جو آمون دنور پست

ده شهرداری بیلی برادر Tae’Jon بیلی خود را در آغوش مادر Delisha Searcy. خانواده ده شهرداری بیلی بود و خواستار تحقیقات مستقل و آزاد از بدن کم ویدیو در این افسر-درگیر تیراندازی مرگ ده شهرداری بیلی.

ده شهرداری Bailey

دو Colorado Springs Police Department افسران 19-یار-پیر ده شهرداری بیلی در بازگشت در ماه اوت سال 2019 به او فرار از آنها را پس از آنها متوقف شد و او را برای بازجویی در مورد گزارش سرقت مسلحانه. او پس از سقوط افسران در بر داشت یک تفنگ جمع را در خود جای بدنسازی, کوتاه, اما آنها بستری شده در طول تحقیقات داخلی آنها را نمی بینید تفنگ قبل از آنها از کار اخراج بیلی. یک El Paso County هیئت منصفه تعیین افسران نمی ارتکاب جرم زمانی که آنها کشته بیلی و FBI تحقیقات مشخص نوجوانان, حقوق مدنی نبوده است نقض شده توسط پلیس.

خانواده شکایت کلرادو اسپرینگز اداره پلیس در ژوئن 4, گفته آنها با استفاده از نیروی بیش از حد و دهها در تیراندازی.

Sheneen McClain, center, mother of Elijah ...

اندی عبور از دنور پست

Sheneen McClain, مرکز, مادر الیاس McClain صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در مقابل شفق قطبی شهرداری مرکز در Oct. 01, 2019. خانواده و دوستان و مشاور حقوقی محلی شبان و جامعه برگزار شد خواستار عدالت برای افسر-درگیر مرگ الیاس McClain, که در ماه اوت درگذشت.

الیاس McClain

McClain, 23 درگذشت و پس از یک مبارزه با Aurora افسران پلیس آغاز شد که در ماه اوت سال 2019 زمانی که کسی به نام, به گزارش یک فرد مشکوک با پوشیدن یک ماسک و تکان دادن اسلحه خود را به عنوان او راه می رفت پایین خیابان. هنگامی که سه تن از افسران نزدیک McClain بود که مسلح به آنها گفت که او تا به حال حق به راه رفتن در خیابان و تعامل به تشدید خشونت است. ماموران با استفاده از یک کاروتید فشار نگه دارید و قبل از اینکه آنها دست به دستبند McClain. او با تزریق کتامین برای آرام بخشی. McClain رفت و به ایست قلبی در راه به بیمارستان و خانواده اش او را گرفت و حمایت از زندگی و هفت روز بعد. یک گزارش کالبد شکافی بی نتیجه بود. همه ماموران درگیر شدند پاک جنایی اشتباه انجام می دهند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de