‘گفتن را به وحشت بله به احتیاط’: ساعت مودی در coronavirus شیوع

در میان coronavirus شیوع نخست وزیر نارندرا مودی روز پنجشنبه خواست مردم این کشور را به وحشت درباره وضعیت و اقدامات احتیاطی لازم را به طور کامل هوشیار’ دستگاه دولتی اقدامات لازم را برای اطمینان از ایمنی برای همه.

نخست وزیر به مردم توصیه می شود برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ و همچنین از آنها خواست برای جلوگیری از غیر ضروری سفر.’

“نه گفتن به وحشت می گویند بله به اقدامات احتیاطی.هیچ وزیر دولت مرکزی را سفر به خارج از کشور در روزهای آینده. من مصرانه از هموطنان ما به همچنین جلوگیری از غیر ضروری سفر. ما می توانید شکستن زنجیره ای از گسترش و اطمینان از ایمنی همه با اجتناب از همایش بزرگ” مودی توییتی.

“دولت به طور کامل هوشیار در مورد وضعیت با توجه به COVID-19 رمان Coronavirus. در سراسر وزارتخانه ها و کشورهای مراحل متعدد شده اند فعالانه گرفته شده برای اطمینان از ایمنی از همه است.این مراحل عبارتند گسترده از تعلیق ویزا برای افزایش بهداشت و درمان ظرفیت” مودی اضافه شده است.

در همین حال اتحادیه های وزارت بهداشت در روز پنج شنبه بررسی آن آمادگی در پی وقوع.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی Lav Agarwal مشترک دبیر اتحادیه وزارت بهداشت فهرست اقدامات انجام شده توسط دولت هند برای مقابله با کروناویروس تهدید تحت نظارت نخست وزیر نارندرا.

“ما در حال حاضر حدود 1 لاخ تست کیت های موجود اضافی تست کیت در حال حاضر دستور داده شده است و آنها نیز در تدارکات. 52 تست امکانات واقع در سراسر کشور است. وجود دارد و در مجموع 56 مجموعه نمونه مراکز” وزارت بهداشت گفت.

با توجه به فشار اداره اطلاعات (PIB) انتشار هند و پاسخ آغاز شد در ژانویه 8 سال خیلی قبل که اعلام COVID-19 به عنوان یک اضطراری برای بهداشت عمومی در ژانویه 30. متحده کارگردانی شد برای بخش بهداشت و درمان آمادگی در ژانویه 17. در همان روز نقطه ورود نظارت نیز آغاز شده است.

ترتیبات مناسب ساخته شده اند برای جامعه نظارت قرنطینه امکانات جداسازی بخش کافی PPEs آموزش نیروی انسانی تیم های واکنش سریع برای مدیریت COVID-19. غربالگری در فرودگاه آغاز شده بود در تاریخ 17 ژانویه در سه فرودگاه (بمبئی, دهلی نو و کلکته) که تمدید شد به چهار فرودگاه (Chennai, کوچین, بنگلور, حیدرآباد) در ژانویه 21. پس از آن تمدید تا 30 فرودگاه. در حال حاضر تمام تماس های ورودی مسافران در حال جهانی به نمایش در 30 فرودگاه.

به طور مشابه غربالگری آغاز شد برای عروق ورود در 12 بنادر بزرگ و 65 غیر بنادر بزرگ.

هند شروع به تخلیه اتباع از COVID-19 کشورها را تحت تاثیر قرار در فوریه 21. تا کنون دولت هند تخلیه 900 شهروند هندی همراه با 48 متعلق به ملیت های دیگر مانند مالدیو میانمار و بنگلادش و چین, ما, ماداگاسکار, سریلانکا و نپال و آفریقای جنوبی و پرو.

علاوه بر 83 evacuees از ایتالیا که دیروز وارد شده اند قرار دارد در Manesar تسهیلات برای قرنطینه. همه بیماران در بیمارستان در حال درمان و گزارش می شود پایدار است.

یک سطح بالا از اتحادیه وزیران تشکیل شد به طور مداوم نظارت بر وضعیت و ارزیابی آمادگی و تدوین اقدامات مربوط به مدیریت COVID-19 در کشور است. گروه وزیران (GoM) ملاقات کرده است شش بار تا کنون به بررسی وضعیت.

با رمان Coronavirus اعلام شده جهانی همه گیر شده توسط سازمان جهانی بهداشت (WHO) هند در حال حاضر ثبت 73 موارد Covid -19.

   

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de