می گویند آلوئه به دوست من

می گویند آلوئه به دوستان – شیوه زندگی

به روز رسانی: 28 ژوئن 2020, 08:38 IST | انجو Maskeri | بمبئی

چه بهتر فعالیت از باغبانی خود را برای تقویت روحیه در طول مستند? دور کردن از هک از بمبئی بهترین صفحه اصلی تولید کنندگان

با ما زندگی اجتماعی در برگزاری Mumbaikars در حال یادگیری برای بلند کردن روح خود را با کمک از گیاهان گلدانی. کمی تعجب پس از آن که سایت های تجارت الکترونیکی در حال دیدن یک قیام فوری و ناگهانی در تقاضا برای دانه و Instagram آب گرفتگی با گیاه متمرکز بر خوردها. ما رسیده به وطنی سبز علاقه مندان به پیدا کردن راه به معاون کشیش بخش خود را کمی در باغ.

‘Microgreen گزینه های بی پایان هستند’ Mallika D’Sylva

Mallika D'Sylva

Mallika D’Sylva را Bandra خانه پر با گوجه فرنگی, فلفل, لیمو و باقلا خوشه. با توجه به D’Sylva, ریحان, نعناع و گشنیز هستند آسان گیاهان برای رشد در بمبئی آب و هوا. کامل houseplant برای مبتدیان است که ملکه یک هاردی داخل گیاه است. وقتی که می آید به microgreens گزینه های بی پایان هستند. “دانه خردل مستقیم از چاشنی جعبه در آشپزخانه خود را به شما خوشمزه microgreens به بالا خود را در سالاد.”

نرم افزار نکته: شروع محلی است. ببینید چه رشد می کند در اطراف شما. یک برش از گیاه مادر می تواند عملکرد نتایج بزرگ.

‘شما نیاز به دوست داشتن و بیمار’ Laveena Nambiar

Laveena Nambiar

بازاریابی حرفه ای Laveena Nambiar و مادر ریتا زنده در 1500 فوت مربع خانه با حیاط در فضای باز در Belapur. “ما دو انبه و نارگیل درختان که تقریبا 30 سال است.” Nambiar می گوید: این سه مهم ترین گام برای باغبانی مناسب کود ریشه و یک با کیفیت بالا و نهال. “به یاد داشته باشید این نیاز به صبر و تعهد است.”

'You'll need to be loving and patient' Laveena Nambiar

نرم افزار نکته: بهتر است برای مراقبت از گیاهان چند به جای ساخت یک جمعیت.

‘Overwatering خواهد بود خود را بزرگترین اشتباه’ شیلپا Meti

'Overwatering will be your biggest mistake' Shilpa Meti

Mulund ساکن شیلپا Meti تبدیل شده 12 طبقه بالکن به یک گرین هاون. بیش از دو سال گذشته او رشد کرده انواع گیاهان از جمله پنتا, adenium ریحان و kalanchoe. Meti می گوید overwatering یکی از دلایل شایع ترین چرا نهال موفق نیست. آب این گیاه تا زمانی که خاک مرطوب است اما نه خیس.

نرم افزار نکته: انجام تحقیقات خود را در مورد این نوع از گیاهان شما برنامه ریزی برای رشد. همیشه بپرسید محلی گیاه فروشندگان برای راهنمایی آنها بهترین می دانم.

‘شروع با یک بنیادی در یک لیوان آب’ Zahabia Motorwala

'Start with a stem in a mug of water' Zahabia Motorwala

Zahabia Motorwala شروع به رشد خزندگان به عنوان یک سپر در برابر چشم کنجکاو. “ساختمان در مقابل ما است در نزدیکی. این نسخهها کار به عنوان یک پرده” او می گوید. Motorwala می گوید شما می توانید شروع با نگه داشتن بنیادی در یک لیوان آب. “شما ممکن است نیاز به سرمایه گذاری در یک گلدان بزرگتر به طوری که ریشه ها رشد می تواند با سهولت.”

نرم افزار نکته: نمی دهد. این اتفاق می افتد که یک گیاه می میرد. این همه بخشی از بازی است.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de