ساندرز: MLB باید انعطاف پذیر و خلاق آن را به عنوان تلاش برای نجات 2020 فصل

بازیکنان بیس بال صاحبان مقامات و طرفداران همچنان به امید بهترین ها در سایه coronavirus.

اما بازی برگزار شود در خالی ballparks? را طرفداران قادر به حضور در بازی در برخی از نقطه ؟ وجود خواهد داشت یک 120-بازی فصل ؟ یک 108-بازی فصل ؟ 80-بازی فصل ؟ هیچ فصل و در همه ؟

پرسش و پاسخ تغییر در هر هفته. اما اشعه از امید.

ایالات متحده آمریکا امروز ملی بیس بال نویسنده باب Nightengale روز جمعه گزارش داد که لیگ اصلی بیس بال است و با توجه به رادیکال تجدید تیم به صورت مختصر 2020 فصل است. تخمین اولیه در این طرح خواستار تمام 30 تیم از بازگشت به بهار خود را آموزش سایت در فلوریدا و آریزونا به آماده شدن برای یک کوتاه فصل است. بازی می تواند تنها در آن دو کشور و بدون فن در غرفه همه در تلاش برای کاهش سفر و به حداقل رساندن خطرات بهداشتی.

با توجه به Nightengale را منابع این طرح خواستار گریپ فروت لیگ و لیگ کاکتوس به تقسیم سه پنج تیم تقسیمات بر اساس جغرافیای بهار خود را آموزش خانه. رشته کوه های راکی به عنوان مثال بازی در لیگ کاکتوس شمال شرقی و بخش های مختلف بر اساس این ایده که خود بهار مرکز آموزش در نمک, رودخانه, زمینه است که در اسکاتسدیل در بخش شمال شرقی منطقه ققنوس مترو.

پیوستن به رشته کوه های راکی در این بخش خواهد بود توله شیکاگو, San Francisco Giants, آریزونا دایاموند بکس و اوکلند دو و میدانی. لس آنجلس داجرز برندگان هفت متوالی لیگ ملی غرب عناوین را بازی در لیگ کاکتوس غرب را بدست آورد. بنابراین شاید رشته کوه های راکی می تواند خود را برنده اولین بخش عنوان حتی اگر آن را با یک ستاره.

با توجه به Nightengale تیم خواهد بازی از 12 بازی هر کدام در برابر جدید خود را بخشی از مخالفان و شش بازی هر کدام در برابر تیم های دیگر در دولت است. که ترجمه را به 108-برنامه بازی. وجود دارد خواهد بود به طور منظم برنامه ریزی شده doubleheaders. یک 108-بازی فصل را برای شروع در اوایل یا اواسط ماه جولای.

این برنامه می تواند تنظیم شود بسته به زمانی که فصل ممکن است در واقع آغاز خواهد شد اما این طرح اولیه است که به بازی دو بار به عنوان بسیاری از بازی ها در برابر لشکر دشمنان در مقابل تیم های دیگر در لیگ.

وجود دارد ممکن است تعدادی از postseason سناریو بودن bandied در مورد.

با توجه به Nightengale گزارش MLB می تواند تصمیم به تاج بخش برندگان و شامل یک وحشی-کارت تیم از هر لیگ. نیز وجود دارد یک فرصت کاکتوس و گریپ فروت لیگ می تواند اضافه کردن دو وحشی اضافی-کارت تیم آوردن تعداد کل حذفی تیم به 10.

من نیز دیده می شود پیشنهاد برنامه ای که شامل تمام 30 تیم در کشت postseason مسابقات است. که به نظر می رسد تردید به اتفاق می افتد اما همه شرط هستند به عنوان MLB تلاش می کند برای نجات این فصل و جرقه فن بهره.

یکی از جذاب تر حذفی سناریوهای ارائه شده توسط کلرادو خود علامت Knudson سابق بزرگ-لیگ پارچ. خود را در پلی آف طرح خواهد نتیجه گیری با جذاب مسابقات در یک محل واحد است.

“آن را به زمان مناسب برای MLB برای همکاری انتخاب کردن یک ایده از کالج صفوف و برگزاری CWS-سبک هشت تیم در دو-حذف مسابقه” Knudson نوشت. “این یک drastic خروج ؟ کاملا. آن است که در دراز مدت چیزی است ؟ هیچ. بیس بال بیش از حد ریشه دوانده در جمعی ما زندگی نه روز باز 2021 … اما بهترین راه این خواهد بود تا سال 2020 منحصر به فرد و به یاد ماندنی فصل…برای دلایل مثبت.”

Knudson کاملا حق بیس بال, باید انعطاف پذیر و خلاق است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im