ساندرز: سخت کسب و کار از بیس بال نیست dimmed نولان Arenado عشق بازی

SCOTTSDALE, Ariz. — گهگاه من نولان Arenado را دیگر باور نکردنی بازی و یا من به او صحبت می کنید در محل باشگاه وانجمن و من فلاش بک به روشن به چشم بچه او استفاده می شود.

من تعجب می کنم که چقدر بچه سمت چپ داخل 28 ساله و من یاد یکی از مورد علاقه من رشته کوه های راکی ،

در سال 2013 شایان ستایش اما سودایی اول به پایان رسید تاد Helton نشسته بود در بازدید از تیم در محل باشگاه وانجمن اتباع پارک زمانی که او نمیفهمد او عبور در برخی از حکمت به rookie سوم baseman. رشته کوه های راکی پرواز کرده بود به واشنگتن از تورنتو شب قبل از و Helton گفت: wide-eyed Arenado برای اطمینان و بررسی تلفن همراه خود را ،

“اتهامات می توانید نوع بالا در کانادا” Helton گفت.

“واقعا؟” Arenado گفت. “سپس من باید برای تماس با پدر من است.”

Helton مغشوش پرسید: “شما پدر ؟ چرا تماس خود را پدر؟”

Arenado گناه جواب داد: “آره, من در طرح خانواده خود را, بنابراین من باید به آنها سر بالا.”

Helton هر دو خوشحال و نگران گفت: “شوخی می کنی ؟ شما در لیگ های بزرگ در حال حاضر بچه. دریافت طرح خانواده!”

که Arenado بلند رفته است. او موفق به کسب هفت طلا و دستکش است چندساله همه ستاره یک فرصت برای تبدیل شدن به بهترین تمام اطراف سوم baseman در تاریخ بیس بال و به احتمال زیاد یک سخنرانی در Cooperstown. او همچنین دارای 260 میلیون دلار قرارداد.

اما با موفقیت و شهرت می آید بسیاری از بار و فشار است. Arenado یک بیس بال چرخ از طبیعت است و با احتیاط با طرفداران و رسانه ها از او استفاده می شود. او بسیار شایع شکاف با رشته کوه های راکی مدیر کل جف Bridich این offseason نشان داد سخت کنار بیس بال و کسب و کار.

با این حال در این زمینه و در خمیر جعبه Arenado همان باقی می ماند.

“مثل من همیشه گفته نولان بزرگترین شادی است که او را در ballpark را زمانی که او را در قفس وقتی که او grounders در یک پشت زمینه” مدیر جوانه سیاه و سفید روز پنجشنبه گفت: پس از Arenado راه اندازی یک ماموت سه اجرا کاکتوس لیگ هومر.

هنوز هم من می خواستم برای بررسی در با Arenado و پیدا کردن اگر او خالص شور و شوق برای بازی بیس بال, چیزی که او را بسیار سرگرم کننده به تماشای هنوز هم می سوزد ،

بنابراین صبح روز جمعه در رشته کوه های راکی محل باشگاه وانجمن من با صراحت از او پرسید: “آیا شما هنوز هم عشق بازی تا آنجا که شما می کنید؟”

او شگفت زده شد سوال — به من نگاه کرد اگر من دیوانه حقیقت را بگویید — و گفت: “که تغییر نکرده و در همه. من عاشق این بازی و من همیشه دوست داشتم این بازی است. اما من همیشه در تلاش برای بهتر شود. من می خواهم به تمرکز بر روی آن و بیشتر از هر چیزی من می خواهم را به نفع خود. شما می دانید که.”

Arenado اعتراف کرد که بهار آموزش می تواند خسته کننده و افزود که رویکرد جدی به بازی را می توان گاهی غلط.

“من نمی خواهد می گویند که کسب و کار سمت گرفته است و دور از هر گونه از شادی من” او گفت:. “من فکر می کنم همانطور که شما مسن شما فقط باید نقش های مختلف در این بازی است. شما هنوز این مرد جوان دیگر و نمونه وجود دارد شما باید به مجموعه ای از.

“همه از بهترین بازیکنان من می دانم که این بازی بسیار جدی است. اما من از آن لذت ببرید با تمام این بچه ها در اینجا. گاهی اوقات من ممکن است آن را نشان نمی دهد اما من از آن لذت ببرید کاملا.”

سپس Arenado گفت: چیزی خیلی بزرگم.

“من می دانم که چگونه خوش شانس, چگونه خوش شانس, من به بازی این بازی,” او گفت:. “بسیاری بر روی شانه های من و بسیاری از مردم از من نمی خواهید به اجازه پایین. شاید به همین دلیل است که گاهی اوقات به نظر می رسد مانند آن است که همه کسب و کار برای من. چیزی که اجرا می شود از طریق سر من.

“اما هنگامی که من در این زمینه که همه نوع از بین می رود. وقتی که من ضربه سه اجرای هومر مثل من دیروز این احساس بزرگ. آن را هنوز هم در عجله. که هرگز تغییر خواهد کرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im