تصاویر ماهواره ای نشان می دهد چین عبور لاک: راهول گاندی

در حالی که تنش در حال رشد در خط کنترل واقعی با چین, کنگره رهبر Rahul Gandhi شده است به طور مداوم راه اندازی حملات در نارندرا-led مرکز در این مسئله است.

در تازه حمله گاندی هدف قرار داده PM مودی گفت که تصاویر ماهواره ای نشان می دهد که چین نفوذ به سرزمین های هندی.

در یک صدای جیر جیر در, Hindi کنگره رهبر اعلام کرد که ساعت مودی گفت: هیچ کس جاسازی شده و هیچ کس به اشغال سرزمین ما اما تصاویر ماهواره ای به وضوح نشان می دهد که چین در نزدیکی Pangong دریاچه اشغال سرزمین مقدس بهارات ماتا. او با استفاده از یک تصویر با صدای جیر جیر نشان داده شده توسط یکی از کانال های تلویزیون.

اوایل امروز در یکی دیگر از تطبیق در ساعت مودی بیش از مرگ 20 سربازان هندی در Galwan دره گاندی در زمان به توییتر و برچسب خورده از او به عنوان “Surender مودی’.

او به اشتراک گذاشته شده بین المللی انتشار مقاله با عنوان “هند سیاست مماشات در قبال چین unravels’ در توییتر نوشت “نارندرا است که در واقع Surender مودی”.

Rahul واکنش ظاهرا می آید در پاسخ به PM مودی بیانیه ای در روز شنبه از تمامی احزاب برای دیدار با جایی که او اظهار داشت که “نه هر کسی در داخل خاک ما و نه هیچ یک از پست های ما دستگیر شده اند’.

روز شنبه, گاندی گفته بود که مودی تسلیم شده است به پرخاشگری است. “ساعت به تسلیم خاک هند, به چینی تجاوز. اگر زمین چینی بود: 1. چرا سربازان ما کشته شدن? 2. جایی که آنها به کشته شدن?,” او در توئیتر خود نوشت.

کنگره حزب حمله کرده و دولت بیش از این بیانیه و آن را به نام “مذبوحانه تلاش برای obfuscate حقیقت”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de