‘ساری نه ساری’: زمانی که سلنا گومز رفت انجمن و برنده قلب از شهروندان

این یک لذت بصری برای دیدن مشهور بین المللی پوشیدن لباس هندی در موارد متعدد. بسیاری از وبلاگ از دنیای هالیوود بود آن یک مرد یا یک زن دیده شده است امید بستن برای البسه lehenga یا مد-لباس خواب خود را در طول سفر هند و یا در حالی که حضور برخی از انجمن رویدادهای بین المللی است. یکی از آنها آمریکایی خواننده و ترانه سرا, سلنا گومز! ما رجعت عکس از ‘نادر‘ خواننده است که در آن او در حال پوشیدن ساری.

در این عکس به اشتراک گذاشته شده توسط سلنا در سال 2014 در Instagram صفحه او با پوشیدن یک پرتقال ساری مطابق با بلوز و طلایی زری مرز. او تکمیل نگاه خود را با یک, bindi, النگو شیشه ای و قرمز منجوق لایه گردنبند. او موهایش را شل رو باز کنید و به شدید نگاه کنید در حالی که نما برای عکاسی از خود. سلنا زیر نویس عکس بیان “ساری نه ساری.”

بررسی رجعت عکس زیر:

در

در ضمن سلنا در آهنگ او ‘بیا و آن را’ تا به حال برجسته هندی خواننده با موسیقی بود که توسط طرفداران او در هند بسیاری است.

صحبت کردن در مورد زندگی شخصی سلنا شده در اخبار وقتی که می آید به رابطه او با جاستین بیبر و Weeknd.

طبق گزارش در Fox Star-News زمانی که خواننده خواسته شده بود در مورد تجربه خود را در گذشته روابط او گفت: “در برخی روابط من شنیده ام و من تجربه کرده ام و فلان چیز من فکر می کنم مردان و زنان آن را انجام دهید — به ویژه نوجوانان و جوانان در عشق — وجود این رضایت از صدمه زدن به کسی چون شما می دانید که مراقبت از آنها. هدفمند کسی که قرار دادن پایین است زیرا آنها می خواهند به نگه داشتن آنها را در یک سطح است. من تا به حال به کسی می گویند که به من قبل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im