سارا علی خان می خواهد برای جذب این کیفیت از کارینا کاپور خان

سارا علی خان یکی از مهمترین و به دنبال پس از هنرپیشه های زن این نسل اما او نمی داند که او در خانواده از ستاره می کند و در نظر خودش یکی از دو. اما وقتی پرسیده شد که در مورد یک چیز او می خواهم به یاد بگیرند که از پدرش, همسر, کارینا کاپور, Sara پاسخ داد: “من تحسین کارینا کاپور و کار خود را. او یک حرفه ای است که همیشه ترجیح می دهد به کار می کنند. سبک او از کار چیزی است که من می خواهم برای جذب کردن از او.”

در مصاحبه اخیر خود در طول یک ظاهر در شب پرستاره Gen Y, سارا نیز افتتاح شد تا در مورد تربیت و گفت: “من پدر و مادر بازیگران, اما من فکر نمی کنم من رشد کرده تا در خانواده از ستاره. پدر به عنوان مثال پدر و همواره بسیار خاص در مورد آموزش و پرورش و مادر من است پرچم حامل فروتنی. او معتقد است قرار دادن سر خود را و شما اجازه کار برای خودتان صحبت می کنند.”

“من تا به حال هرگز از حد قرار گرفتن در معرض بالیوود. من واقعا فکر می کنم من از یک خانواده از ستاره. من اصلا نگاه خودم را به عنوان یک ستاره,” او اضافه شده است. سارا همچنین صحبت در مورد دوران کودکی خود “من یک بازیگوش دانش آموز در مدرسه که به بازی شوخی در همه. یکی از شوخی های من به یاد داشته باشید حذف شد چسب روی پره های فن که ریخته همه کلاس وقتی روشن. من تقریبا به حالت تعلیق این دلیل اصلی من نگه داشته پرسیدن که چرا من این کار و من تا به حال هیچ پاسخ به آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>