Samuel L. Jackson روحیه خواندن ‘Stay The F**k “در خانه” باید روشن روز خود را


Illustration for article titled Samuel L. Jacksons Spirited Reading of Stay The F**k At Home Should Brighten Your Day

تصویر: Jimmy Kimmel Live! (YouTube)

بازیگر Samuel L. Jackson فقط به عنوان تغذیه با بودن در داخل خانه در روز و روز را به عنوان بقیه از ما. او به تازگی متوقف شده توسط Jimmy Kimmel Live! (و از خانه اش) به ما یادآوری اهمیت ایمن ماندن در میان COVID-19 brouhaha در راه تنها سام L. می توانید.

جکسون ارائه جدید شعر نوشته شده توسط upnorthtrip $ نویسنده پرفروش آمازون به F**k به خواببا عنوان “Stay the F**k در خانه.” جکسون ضبط کتاب صوتی برای Mansbach 2011, آمار, یک انتخاب مناسب با توجه به استفاده مکرر از فحش دادن کلمه در سراسر هر دو طبقه حرفه ای فیلم و در زندگی شخصی او. کتاب اصلی به عنوان یک برافروخته راه برای دریافت Mansbach سپس دو سال به خواب رفتن برانگیخته و در پاسخ به Facebook پست اشاره به نوشتن یک کتاب در مورد ناکامی خود را.

تبلیغات

در حالی که نشسته بر روی نیمکت و ورزشی بنفش قنتد, ژاکت, Kangol کلاه و پیراهن گروه (پیراهن ویژگی های یک نقاشی از او طراحی شده توسط Arizona هنرمند J. پیرس) Jackson, ترک باز کردن کتاب ستون فقرات و شروع به خواندن.

“این ‘رونا در حال گسترش است و گه شوخی نیست آن را هیچ وقت به محل کار یا پرسه زدن” او آغاز می شود. “راه شما می توانید به مبارزه با آن ساده است دوستان من: تنها ماندن در خانه است.”

در جای دیگر در شعر Jackson مورد بحث چگونه حیاتی آن است که برای خلاص شدن از گسترش این بیماری با شستن دست های خود را اغلب و نه دست زدن به صورت خود را. او همچنین اشاره می کند شما هنوز هم می توانید ببینید دوستان خود را با استفاده از نرم افزار بر روی تلفن خود را به انجام این کار. او روحیه دکتر Seussian-سبک enunciation تقویت شده توسط دلپذیر برای تلفن های موبایل پیانو نواختن او به عنوان خوانده شده. این واقعا یک لذت است.

“صبح آن را هیچ وقت به قمار نگاه کنید در اطراف شما در یک کازینو” او همچنان ادامه دارد. “فقط ماندن از خانه به عنوان اگر شما نام ترنتون Quarantino.” شده, Mansbach به خوبی ایفا کرده است.

تبلیغات

در جای دیگر خود را در چت با اواخر شب میزبان Jackson مورد بحث چگونه او صرف زمان خود را در داخل خانه که شامل تماشای ببر شاه با خانواده اش و پخت و پز مواد غذایی مورد علاقه خود را: “کوبه گوشت سگ داغ با پیاز کبابی و سالاد کلم.”

ببینید, چاق? اگر Samuel L. Jackson را می توانید بهترین از ماندن در داخل شما می توانید بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im