سلمان خان را در خانه رعیتی می شود تحت تاثیر طوفان Nisarga سهام تصویری تمیز کردن باغ در روز جهانی محیط زیست

سلمان خان بوده است یک مدافع پاکیزگی رانندگی در کشور برای یک زمان بسیار طولانی است. او حمایت کرده است علت اجتماعی و خواست مردم برای حفظ شهر و کشور پاک است. این سوپراستار در حال حاضر در پنول خانه رعیتی با چند تن از دوستان نزدیک خود را از این صنعت است. زمان و دوباره سلمان در زمان خود را به صفحات رسانه های اجتماعی و نه تنها خواست اما همچنین هشدار داد طرفداران از پله خارج از خانه با توجه به در حال انجام coronavirus مستند.

در روز جهانی محیط زیست که امروز سلمان در زمان خود Instagram صفحه و به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو از تمیز کردن خانه رعیتی خود را همراه با دوستان خود. اند و او را گسترده و جمع آوری برگ های افتاده و لولیا Vantur نیز پیوست سوپراستار. آنها دیده می شود خیس به آن شده است باران بیش از حد. این آهنگ به ‘بی’ ترانه کریس مک نامارا در پس زمینه.

سلمان در زیر نویس این ویدئو بیان “#SwachhBharat #WorldEnvironmentDay”.

ویدیو زیر را بررسی کنید:

در

پیش از آن در یک ویدیو سلمان گفته بود در مورد مردم پله در خارج از خانه با وجود دولت دستورالعمل های دقیق. او گفت:”Mera naam های سلمان خان. Pehle به سازمان ملل متحد sab ko تشکر از شما kehna chaahonga جو بهداشت mein ya پلیس مه abhi تک kaam راه hain (نام من سلمان خان. من می خواهم برای شروع با تشکر از همه کسانی که هنوز به پله از خانه های خود را برای کمک به جلوگیری از گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس)”.

این بهارات بازیگر همچنین گفت: “Yeh hamesha se مشکل hai sabko lagta hai ke یه hamare saath ناهی hoga. یه coronavirus kisiko bhi هو sakta hai, bas mein, قطار, مه, بازار, mein, har jagah به kaheko pange لو راه ho بهار jaana hai (هیچ کس امن است از coronavirus و شما می توانید در هر نقطه آلوده)”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de