سلمان خان باعث می شود درخواست تجدید نظر را به ایستادگی در حمایت از Sushant Singh Rajput طرفداران

در میان مداوم خویش و قوم پرستی بحث است که برانگیخته شد با مرگ غم انگیز از Sushant Singh Rajput به عنوان مرگ او خودکشی در ژوئن 14, سلمان خان در حال حاضر توییتی و خواست طرفداران خود را به ایستادگی با Sushant طرفداران در این زمان دشوار است.

او توییتی برای انتقال پیام خود گفت: “یک درخواست به همه طرفداران من ایستاده با Sushant طرفداران n به زبان n لعنت مورد استفاده قرار گیرد اما با احساسات پشت آن است. لطفا حمایت n stand by خانواده اش n طرفداران به عنوان از دست دادن یک دوست است که بسیار دردناک است.”

سلمان را توییت می آید روز پس از مدافع Sudhir کومار Ojha ثبت یک مورد در برابر Dabangg بازیگر همراه با هشت نفر دیگر بالیوود شخصیت از جمله Karan Johar, Salman Khan, Aditya Chopra, Sajid Nadiadwala, Sanjay Leela Bhansali, بوشان کومار, Ekta کاپور و مدیر دینش در رابطه با بازیگر Sushant Singh Rajput مرگ است.

Sudhir ادعا شده است که این 8 نفر در برابر توطئه های Sushant منجر به خودکشی او که او التماس کرد به مبلغ قتل است. او با ثبت یک شکایت کیفری تحت بخش 306 و 109 از 504 و 506 IPC. در این جلسه به جای برنامه ریزی شده در جولای 3 در مظفرپور بیهار محلی دادگاه.

او گفت: آنی در زمان “من پرونده یک پرونده 8 نفر از جمله Karan Johar, Sanjay Leela Bhansali, Salman Khan & Ekta کاپور در بخش 306 و 109 از 504 & 506 IPC در ارتباط با بازیگر Sushant Singh Rajput را مورد خودکشی در یک دادگاه در مظفرپور بیهار. در شکایت من گفته اند که Sushant Singh Rajput حذف شد از حدود هفت فیلم و برخی از فیلم های خود را منتشر نکرده بودند. چنین وضعیتی ایجاد شد که او را مجبور به مرحله شدید.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de