سلمان خان برخوردار کشاورزی در پنول خانه رعیتی, عکس نوشته های آغشته به گل و لای

سلمان خان شده است هزینه های خود را قرنطینه در پنول خانه رعیتی با دوستان نزدیک خود و در حال حاضر به عنوان coronavirus موارد همچنان به افزایش به نظر می رسد این بازیگر گرفته تا کشاورزی را به عنوان او به تازگی به اشتراک گذاشته یک عکس از خود را آغشته به گل و لای. 54 ساله و بازیگر است که همچنین شات دو موسیقی تک در این محل مشترک یک عکس از او کشاورزی در مزرعه خود و زیر نویس آن گفت: “احترام به تمام کشاورزان است.”

چک کردن عکس در اینجا.

در مقابل کار و سلمان است که تمام مجموعه به ویژگی های در Radhe: شما بیشتر می خواستم بهایی به کارگردانی Prabhudeva, بازیگران Disha Patani, Randeep Hooda, جکی شروف و Gautam Gulati در نقش محوری. در مصاحبه اخیر خود صحبت در مورد فیلم, Randeep گفته بود “وجود دارد که این پنج دقیقه تک شات که من co-بازیگر بود که در سنگین طرف مجبور به پرش در پشت من. تیم شیرین کاری اصرار بر چند طول می کشد. هنگامی که ما در 18 یکی من زانو راه داد. جالب اینجاست که آنها در نهایت حل و فصل برای اولین بار به” BollywoodLife گزارش شده است.

Randeep که نقش یک نقش منفی در این فیلم همچنین گفت که او در هیئت مدیره پس از سلمان درخواست. او گفت: “من احترام سلمان به عنوان یک فرد و یک بازیگر. او تا به برخی از راه کار و از آنجایی که ما همکاری دارند قبل از من به آن استفاده می شود و ما تا به حال بسیاری از سرگرم کننده است. من تعقیب سلمان در ضربه و مربی او در سلطان. این بار من تست او را به ببینید که چقدر او آموخته است از من به عنوان شخصیت او hunts برای من است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de