‘سلمان خان و من امانتی بیش تناسب اندام’: Disha Patani در ‘Radhe’ شرکت ستاره

Disha Patani بسیار هیجان زده به ستاره سلمان خان برای بار دوم در یک ردیف در آینده فیلم با عنوان Radhe: شما بیشتر می خواستم داداش. آنها به اشتراک گذاشته بود فضای صفحه نمایش در بهارات که منتشر شده در سال گذشته است. در حال حاضر آنها عکسبرداری شده اند برای Radhe از مدتی و در زمان استراحت با توجه به شیوع کروناویروس در سراسر جهان است. اما Disha شده است ستایش سلمان و در طول های اخیر تعامل با بمبئی بار نشان داد که آنها پیوند می خورند بیش از تناسب اندام است.

این ملنگ بازیگر اظهار داشت: “سلمان و من امانتی بیش از تناسب اندام است. او الهام بخش بسیاری از او به عنوان زحمتکش است و به نظر می رسد بسیار مناسب است. انجام عمل برای فیلم آسان نیست. آن را ستوده را ببینید که چگونه در سن و سال او سلمان خان ناخن از صحنه های اکشن. نه تنها او کار مذهبی اما او نیز تضمین می کند که او می خورد از مواد غذایی سالم است. هر وقت ما در این مجموعه او را از من بپرسید آنچه که من انجام شده بود به تناسب اندام و من از او بخواهید در مورد تناسب اندام خود را معمول است.”

زودتر در حالی که صحبت کردن در مورد سلمان, Disha گفته بود “کار با سلمان آقا دوباره شده است یک تجربه شگفت انگیز است. این یک رویا به حقیقت می پیوندند.”

او همچنین صحبت در مورد Radhe را مدیر Prabhu Deva کرد و گفت: “پرابو (Prabhudheva) آقا انرژی مسری است و چیزهای زیادی وجود دارد که من یاد گرفته ام که از هر دوی آنها.”

در ضمن Radhe همچنین ستاره Randeep Hooda به عنوان آنتاگونیست اصلی و جکی شروف در یک نقش محوری. این شرکت تولید شده توسط سهیل خان. این فیلم به احتمال زیاد به ضربه زدن به صفحه نمایش در عید امسال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im