پرستاران موافق به شرایط با QB Jameis وینستون در یک سال قرارداد

نیواورلئان پرستاران نیواورلئان توافق کرده اند که به نظر در یک قرارداد یک ساله با محدودیت رایگان عامل کارفرمایی Jameis وینستون.

وینستون اولین کلی انتخاب در 2015 پیش نویس را به عنوان پشتیبان به Drew Brees.

وینستون در حال آمدن است یک فصل است که در آن او به رهبری NFL با 5,109 متری عبور و رتبه دوم با 33 touchdown می گذرد اما او نیز منجر NFL در interceptions با 30. ساخته شده است که وینستون اولین QB in NFL تاریخ به حداقل 30 TDs و 30 interceptions. Tampa Bay مجاز وینستون را وارد کنید رایگان آژانس و جایگزین او با میهن پرستان سابق QB تام بردی.

وینستون بود دو سال استارت در ایالت فلوریدا که در آن او موفق به کسب Heisman جایزه و رهبری Seminoles به عنوان ملی به عنوان یک دانشجوی سال اول در فصل 2013.

در پنج فصل با Buccaneers او گذشت برای 19,737 متری و 121 touchdowns در حالی که پرتاب 88 interceptions. اما در حالی که او مولد آماری که نمی مقدار برای برنده شدن است. این Bucs رفت 28-42 در بازی وینستون آغاز شده است.

وینستون نیز شناخته شده برای ساخت اخبار بازی خارج میشه. او معلق برای اولین بار از سه بازی در سال 2018 پس از NFL بررسی اتهامات توسط یک زن سوار-به اشتراک گذاری سرویس راننده که کارفرمایی ساخته شده است پیشرفت های جنسی ناخواسته.

راننده هرگز گزارش این موضوع به مقامات اما آیا اطلاع کارفرما او را در حال بارگذاری.

در کالج وینستون شد متهم به تجاوز به یک دانش آموز دیگر در FSU اما هرگز متهم شده است. این دانشگاه در ژانویه 2016 حل و فصل یک عنوان IX طرح دعوی در دادگاه با وینستون را متهم برای $1.7 میلیون بیش از آن در دست زدن به اتهامات.

وینستون نیز دخیل در یک دزدی از مغازه مورد مربوط به حدود 33 در خرچنگ پاها و crawfish.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de