سیف علی خان در مصاحبه قطع شده توسط تیمور در عین حال دوباره می گوید: “مردم به نظر می رسد خوشحال می شود زمانی که آنها او را”

بالیوود بازیگر سیف علی خان دوباره قطع شده توسط او کوچکترین پسر تیمور علی خان و چند دقیقه پس از او مورد بحث مشابه حادثه ای که در یکی دیگر از مصاحبه ماه گذشته. سیف صحبت شد به نگار Anupama چوپرا زمانی که تیمور به نظر میرسد که وارد اتاق خود.

“آیا می توانید لطفا این بسته درب؟” سیف گفت: به کسی که خارج از دوربین و بعد گفت که آن را در واقع تیمور که می آیند ضربه زدن. صحبت کردن در مورد قبل از مصاحبه که سیف خواسته شده بود اگر او می تواند تیمور در دوربین برای لحظه ای کوتاه این بازیگر گفت: “من واقعا آیا رفتن به دنبال او. به طور معمول من نمی شامل او در مصاحبه ای از معدن. من فقط فکر می کردم با توجه به این شرایط مردم می تواند با یک بیت از تشویق. مردم به نظر می رسد خوشحال زمانی که آنها او را ببیند. من به دنبال او واقعا در مستراح.”

او در ادامه افزود: “من او را فقط به یک بوسه به مخاطب چیزی است که ما نمی خواهد به طور معمول انجام دهد. اگر او را که به طور معمول که او احتمالا نمی خواهد من احتمالا می خواهم می گویند: “بیایید فقط نگه داشتن این بین من و شما’ اما با توجه به این شرایط من فکر می کنم این خوب است.”

سیف همچنین اظهار داشت که چگونه تیمور است یک منبع بزرگ از شادی در یک زمان مثل این “او یک منبع از شادی برای ما برای اطمینان حاصل کنید چرا که او را در آن سن و سال او فقط خوشحال است که ما هر دو در اطراف. و ما پیدا کردن راه هایی برای سرگرم کردن او را. او یک منبع از شادی در طول این زمان,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de