سیف علی خان را پشت تیمور علی خان جدید مکان مورد علاقه در اینجا اثبات

کارینا کاپور خان به اشتراک گذاشته تصویر از او در مورد علاقه پسران تیمور علی خان و سیف علی خان ساخت بیشتر از مستند. کارینا ایستاده در بالای sleepyhead سیف و تیمور را در پشت خود کلیک پدر-پسر پرده لحظات.

او یک تصویر از تیمور در Donal اردک تی شرت و شلوارک, خمیازه کشیدن در حالی که تخمگذار در بالای سیف ، لباس پوشیدن و در لباس سفید, Saif, از سوی دیگر, داشته, در حال خواب با یک دست لمس کردن سر خود را و دیگر دور از او.

کارینا مشترک دو عکس از پدر و پسر اواز یا موسیقی دو نفری. “سیف گفت: “من همیشه خود را در پشت”… تیم را گرفت و آن را به معنای واقعی کلمه” نوشت کارینا در کنار تصاویر.

دیدن او در اینجا ارسال:

به زودی, Kareena را BFF آمریتا آرورا, Ladakh مشترک قلب شکلک در پست. کارینا به تازگی تصاویر به اشتراک گذاشته شده از او زاده Inaaya ایجاد شجره. Sharmila Tagore, منصور علی خان پتودی, Saif, Soha, Kunal Kemmu, کارینا, سارا علی خان تیمور و ابراهیم علی خان بودند در تصویر دیده می شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>