سیف علی خان می گوید که او زیبا تصویری از تیمور تمیز کردن دستگیره های درب که کارینا کاپور خان نمی خواهد اجازه دهید او را منتشر

بالیوود بازیگر سیف علی خان دوباره قطع شده توسط او کوچکترین پسر تیمور علی خان و چند دقیقه پس از او مورد بحث مشابه حادثه ای که در یکی دیگر از مصاحبه ماه گذشته. در مصاحبه اخیر سیف گفت که کارینا کاپور خان اغلب ‘نیشگون’ ویدئوها از خود پسر تیمور از او برای قرار دادن در رسانه های اجتماعی.

پرسید: اگر آنها مورد بحث قبل از انتشار تیمور تصاویر سیف گفت: “ما واقعا در مورد آن صحبت کنید. آن را بیشتر به من فریاد ‘ارسال کنید که تصویر از Taimur!’. او جوانه تمام تصاویر من. من فکر می کنم من باید در رسانه های اجتماعی.” سیف بعد در ادامه به توصیف تصویری از تیمور که او است که کارینا به رد قرار داده است. “من باید این تصویری از تیمور تمیز کردن دستگیره های درب. اما او نمی خواهد به من اجازه نشر آن است. او می گوید که او ممکن است در برخی از نقطه. او را تمیز کردن ویندوز و من می گویم “چه شما انجام شده است ؟’ او می گوید: “تمیز کردن!’. آن را بسیار شیرین” سیف گفت.

اما سیف افزود: “من فکر می کنم او بسیار آگاه به دستکاری ستاره شدن خود را به کت و شلوار خود را سرمایه گذاری. او بسیار به طور غریزی هرگز انجام می شود که نمی خواهد اجازه دهید من آن را انجام دهد.” علاوه بر این, سیف همچنین باز کردن در مورد چگونه به جمع کوچک است یک منبع بزرگ از شادی در یک زمان مثل این “او یک منبع از شادی برای ما برای اطمینان حاصل کنید چرا که او را در آن سن و سال او فقط خوشحال است که ما هر دو در اطراف. و ما پیدا کردن راه هایی برای سرگرم کردن او را. او یک منبع از شادی در طول این زمان,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im