Sachin Awasthi افزود: یکی دیگر از پر کلاه خود را صعود معتبر جهانی بشردوستانه جایزه در لندن

Sachin Awasthi افزود: یکی دیگر از پر کلاه خود را صعود معتبر جهانی بشردوستانه جایزه در لندن – شیوه زندگی

به روز شده: Jun 30, 2020, 16:43 IST | همکاری محتوا | بمبئی

Sachin Awasthi نیز قدردانی PM نارندرا برای سازماندهی 5-روز پاک Ganga آگاهی Yatra

Awardee Sachin Awasthi firmly believes in the spirit of humanity

Awardee Sachin Awasthi قویا معتقد است در روح بشریت

Sachin Awasthi رئیس رسانه ملی باشگاه و بنیانگذار Shri Ram Seva ماموریت اعطا شده است “Top روزنامه” افتخار است و او یکی از تنها 100 awardees متعلق به 35 کشور مختلف و 7 قاره است. این جایزه داده شد از طریق یک وبینار.

این جایزه معتبر مراسم انجام شد در حضور جلالتمآب Fatmir Sejdiu رئیس جمهور سابق جمهوری کوزوو H. E Madhav کومار نپال نخست وزیر نپال محترم. پدرو I. التمیرنو رئیس شورای ملی, اندلس, اسپانیا

به عنوان بخشی از “تجلیل محترم” ابتکار جهانی بشردوستانه درایو (WHD) بنیانگذار عبدالباسط سید گفت: “جهانی جوایز بشردوستانه 2020” به تازگی اعلام کرد به felicitate محبوب مردان و زنانی که کار کرده ام selflessly نسبت به خوب بیشتر از جامعه و جهان است.

Awardee Sachin Awasthi قویا معتقد است در روح بشریت است. در سخنان خود “فراتر از هر کار اجتماعی شما اول باید انسان بود. این مسائل حتی اگر شما قادر به کمک به یک انسان نیاز دارند. هر زمان که من می بینم درد و رنج در اطراف من هرگز فرصتی برای انجام بهترین من برای کاهش درد و رنج است.” Awardee این جایزه Sachin Awasthi نیز قدردانی PM نارندرا برای سازماندهی 5-روز پاک Ganga آگاهی Yatra “Vande Gange Swachhata Jan Jagran Yatra” بود که گرفته شده از هریدور به بنارس. که در نظر گرفته شد به یکی از بزرگترین طرح های در نظر آگاهی عمومی در مورد حفظ قرآن Ganga رودخانه آلودگی.

در گذشته نشان مسئولیت خود بشریت Sachin همچنین در زمان خونریزی افسر پلیس و زندگی او را نجات داد که دروغ گفتن مجروح در جاده ای که پس از تصادف به بیمارستان در اتومبیل خود شد و ستایش خود را برای مداخله به موقع آن را نجات داد پلیس زندگی است. که فقط نوک یک کوه یخ به عنوان دور به عنوان Sachin را آگاهی اجتماعی و فعالیت های خود نگران هستند. برخی از ابتکارات قابل توجه برای جامعه به شرح زیر است –

1. او در زمان به جلو PM مودی رویا پروژه “Swachh بهارات” با کمپین “Swachh بهارات – Sunder بهارات ماموریت” شدن در این فرایند اولین NGO سر نیز برای راه اندازی Swachhata شماره تلفن رایگان. تحت این ماموریت Sachin کمک گرفت از منطقه ای داوطلبان در اوتار پرادش و الهام گرفته از بسیاری از مردم برای پیوستن به دست با او و کمک به PM چشم انداز.

2. یکی از برجسته ترین رویدادی است که او سازماندهی کرده است برای اولین بار Swachhata جوایز در که دیدم حضور یوگی Adityanath ارشد وزیر, Uttar Pradesh همراه با وزرای کابینه از دولت مرکزی و دولت. جوایز اعطا شد پس قابل توجه شخصیت موسسات & NGO کار در Swachh بهارات Abhiyan در زمینه های مختلف زندگی است.

3. خود سازمان NMC نیز برنده یک محل در Limca کتاب رکوردها برای آموزش Swachhata رسول Swayam Mishra از گندا در منطقه است. آن ممکن است ضروری به ذکر است در اینجا که داری در نظر گرفته شد به عنوان نجس ترین شهرستان در کشور تحت Swachhata بررسی. Swayam سفر برای 16+ روز پوشش 11 متحده و 3500kms برای Swachh بهارات Abhiyan برای ایجاد آگاهی عمومی در میان lakhs از مردم در مورد حفظ پاکیزگی در روز به روز زندگی. این مرد جوان نیز اعطا شده توسط فرماندار سابق و اتحادیه HRD وزیر همراه با آقای Sachin Awasthi.

4. او همچنین سازمان منطقه ای نگار کنفرانس دیدم که حداکثر مشارکت از روزنامه نگاران و جامعه در سراسر کشور که در آن او راه اندازی رسانه های Jounalist دایرکتوری.

5. او راه اندازی یک پاکیزگی رانندگی در شهر مقدس Mathura برای ایجاد آگاهی در میان مردم محلی با توجه به حفظ محیط تمیز در طول 21 متر Parikrama مسیر تاریخی Goverdhan کوه.

6. او همچنین درگیر دانش آموزان از مدارس و کالج ها و دانشگاه ها به درایو برای پاکیزگی از طریق نقاشی و مسابقه نقاشی.

7. او همچنین سازمان NMC رسانه راتان جایزه تا سال 2017 است که در آن روزنامه نگاران از سراسر تا اهدا شد برای کار برجسته خود را در این زمینه خود را. جوایز داده شد دور توسط دینش Sharma, معاون وزیر, Uttar Pradesh و Hriday Narayan Dixit بلندگو از VidhanSabha.

8. به مناسبت Hindi Patrakarita Diwas 2020, on May 30, او با انجام یک ملی وبینار بود که با حضور چند تن از روزنامه نگاران آنلاین. در این وبینار شرکت کنندگان ادای احترام به روزنامه نگار ارشد شری Pankaj Kulshreshtha که تسلیم به کرونا ویروس در آگرا در اوایل این سال است. وبینار نیز با حضور Hriday Narayan Dikshit تا مجلس سخنران. در واقع NMC تنها سازمان به ارائه Rs. 1 لاخ به عنوان کمک مالی به مرده کاتب ،

9. طول کامل ملی مستند خود NGO SRSM ارائه مواد غذایی به خانواده های فقیر در مناطق مختلف کشور در نتیجه کمک به نیازمندان حفظ خود در پی از زمان همه گیر.

جهان انسانی درایو طول می کشد افتخار در ارج نهادن به چنین ستاره که در حال انجام بهترین خود را برای بشریت در سراسر جهان است. هدف اصلی از این felicitation مراسم به “نشان دادن قدردانی و افتخار باور نکردنی از داوطلبان که همیشه کمک زمان و تلاش خود را برای بهبود بشریت” حتی در طول Covid-19 بحران می گوید بنیانگذار WHD عبدالباسط سید.

فرآیند نامزدی را برای این جایزه آغاز شده در تاریخ 27 آوریل سال 2020 است. بیش از 1600 نامزد از تمام هفت قاره ها دریافت شد برای این رویداد رسیدن به رسمیت شناختن جهانی در یک دوره کوتاه است. آنلاین ارج نهادن برگزار شد در 28 ژوئن 2020 – 2 P. M لندن زمان (GMT+1). جدا از Sachin Awasthi دیگر قابل توجه دریافت کنندگان این سال ها – “یک میلیون وعده های غذایی” – کریدن (UK), کمپین حمایت دیوید بکهام, H. R. H. شاهزاده Hussein M. عزت – (عربستان سعودی) دکتر کالین کرافت (ایالات متحده آمریکا) و HCL بنیاد CSR (هند).

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de