Saanya Khatter جذب زیبایی و مد, مارک بودن رسانه های اجتماعی تاثیر گذار و مدل

Saanya Khatter جذب زیبایی و مد, مارک بودن رسانه های اجتماعی تاثیر گذار و مدل – شیوه زندگی

انتشار: Jun 21, 2020, 15:42 IST | همکاری محتوا | بمبئی

Saanya Khatter سفر به دنیای مد و مارک های است که ارزش خواندن و او در حال حاضر اتفاق می افتد به یک رسانه های اجتماعی و تاثیر گذار را به خوبی!

Saanya Khatter

Saanya Khatter

Saanya Khatter در حال ظهور نام در دنیای مد وقتی که می آید به شورای ملی مقاومت. او 22 ساله و متولد شد و در 17 سپتامبر سال 1998 در فریدآباد, Haryana. او یک دانش آموز است و همچنین یک مدل است. از زمانی که او احساس اهمیت و قدرت رسانه های اجتماعی او در زمان عمیق شیرجه رفتن به سایت های مثل Instagram و Facebook اجازه می دهد هر کس به رسمیت شناختن او به عنوان یک چهره سرد در رسانه های اجتماعی. او سرد به نظر می رسد مجاز به فرصت ها در مدل سازی جهان است.

او قادر به کار با خوب و زیبایی مارک های مد انجام یک زن و شوهر از photoshoots برای آنها. همه لطف رو به رشد طرفداران و پیروان در رسانه های اجتماعی است که عوارض به حدود 300k در مجموع او قادر است به عنوان یک رسانه های اجتماعی و تاثیر گذار. این نیز به او فرصتی برای کار با شناخته شده در تاریکی و به نظر می رسد در فیلم خود را ساخت او را در یوتیوب به عنوان به خوبی. این شامل YouTubers مانند Rishhsome, Ashish Chanchlani, Hasley هند و دهلی نو YouTuber به نام چند. او به نظر می رسد در فیلم های خود را.

او نیز یک دانش آموز است که به دنبال فارغ التحصیلی و همچنین با این نسخهها کار به عنوان یک مدل و رسانه های اجتماعی و تاثیر گذار. او در نظر دارد برای رفتن به یک راه طولانی در این زمینه هنگامی که او کامل مطالعات خود را در نظر گرفتن این حرفه تمام وقت است. او قادر به تحت تاثیر قرار دادن با اورا و سبک همه به لطف او درک خوبی برای مد و زرق و برق او قادر به حمل خودش خیلی خوب است که او را نگه می دارد در جذب زیبایی و مارک های مد را دوست دارد و به همکاری با آنها را به کار به عنوان یک مدل.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK