روسیه و برادران در چگونه آنها برنامه ریزی شده کاپیتان امریکا به عنوان روح سنگ در اوایل روز

با تقریبا دو دوجین, فیلم, مارول انجام داده است قانع کننده کار وقتی که می آید به ایجاد شخصیت های داستان و خلاصه طرح دستگاه های قبل از سال گذشته Avengers: Endgame. یک طرفدار واقعی نیز آگاه است که همه بی نهایت سنگ به خوبی تاسیس و در طی سال ها و فرانچایز. به جز یکی که روح سنگ.

در حالی که مردم می دانستند در مورد ریشه های قدرت, فضا, واقعیت, زمان و ذهن از فیلم هایی مانند نگهبانان کهکشان Vol 1, Thor: The Dark World, دکتر, عجیب و غریب Avengers: Age of Ultron, روح سنگ بی سابقه بود. در اخیر سازمان دیده بان حزب در توییتر Russo برادران خطاب امکان دیدن روح سنگ دوباره در فیلم های آینده و در خارج از سیاره Vormir.

در حالی که آنها بسیار آشکار در مورد آن Russo برادران گفت: طرفداران خود را در مورد طرح اولیه با روح سنگ. “در اوایل توسعه در مذاکرات از نظر ما ساخت کلاه روح سنگ… اما این ایده افتاد دور و نه به سرعت. #AvengersAssemble” این صدای جیر جیر به عنوان خوانده شده.

طرفداران ساخته شده کاملا چند نظرات به روسیه را وحی است. یکی گفت: “پس شما کشته Nat به جای. من را ببینید که چگونه از آن است. #BringNatashaBack” در حالی که یکی دیگر گفت: “من در اصل استدلال است و خوشحالم که این اتفاق رخ نداد و او نیاز به در نبرد نهایی اما Nat باید زندگی می کردند. من بیش از آن که مرگ #justiceforRomanoff.”

Avengers: Endgame تبدیل به موفق ترین فیلم تا کنون ساخته شده است آن را به عنوان موفق به رسیدن به دفتر جعبه ارقام لمس $2.8 میلیارد دلار است. اسکارلت جوهانسون سیاه بیوه قرار بود به انتشار این تابستان اما آینده آن نامشخص باقی مانده است در میان coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net