عکس: برندان SMIALOWSK (گتی ایماژ)

این جمعه, بنابراین شما می دانید آنچه که بدان معنی است ؟ این بدان معنی است که آن را در آخرین روز از هفته کار و نیز به معنی آن است که زمان دوباره برای روسیه گزارش. آماده است ؟ روسیه در حال رفتن به پانچ امریکا دموکراسی در چهره و سرقت انتخابات دوباره برای کمک به تهمت پیروزی در سال 2020 است.

چه چیزی جدید است ؟

ما شناخته شده از این پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد در سال 2016. ما شناخته شده از این پس بی شماری از انتخابات مقامات امنیتی آمده اند و گفت که روسیه در حال تلاش برای سرقت انتخابات. ما شناخته شده اند از این پس 2017 هنگامی که پس از آن-FBI مدیر James Comey شهادت در مقابل کمیته اطلاعات مجلس سنااشاره کرد که “شواهد وجود دارد از نرم کارگردانی در دولت در سطح سازمان های دولتی در سطح مبارزات” در سال 2016. سپس-مشاور ویژه رابرت مولر به ما گفت که روسیه “همه تا در فیلم” در سال 2019 هنگامی که از او پرسیده شد که اگر روسیه هنوز به آن پاسخ خود بود و صراحت: “آنها در حال انجام آن را به عنوان ما اینجا نشسته ایم.”

تبلیغات

بنابراین ما شناخته شده برای برخی از زمان که اوا Marcille نمی خواهند چیزی برای انجام با Kevin McCall اما متوقف نشده مک کال از وسواساست که روسیه با وسواس ما(یک). ما همچنین می دانیم که تهمت نمی دهد گه به دلیل آن کمک می کند تا او را. و ما همچنین می دانیم که مغلوب ساختن پیشی جستن را بسته به یک ضربت به کمک لبه و او دوره دوم اما این بدان معنا نیست که ما می رویم به آن را گزارش. بنابراین در اینجا آن است که دوباره برای بار 100. لعنت به این من حتی نمی توانم خودم را به نوشتن آن من به شما اجازه CNN آن را بگویید.

از سی ان ان:

جامعه اطلاعاتی بالا تامین امنیت انتخابات رسمی تحویل یک جلسه توجیهی برای نمایندگان مجلس هفته گذشته هشدار به آنها که جامعه اطلاعاتی معتقد است روسیه در حال حاضر به برداشتن گام به دخالت در سال 2020 انتخابات با هدف کمک به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده سه منبع آشنا با این موضوع بگویید سی ان ان.

هفته گذشته جلسه رهبری تامین امنیت انتخابات رسمی شلبی پيرسون و اولین گزارش نیویورک تایمزخطاب تصویر کلی از روسیه تلاش از جمله هک weaponizing رسانه های اجتماعی و حمله به انتخابات زیرساخت یکی از منابع گفت.

این briefers گفت: روسیه به نفع مغلوب ساختن پیشی جستن اما این کمک به تهمت نبود تنها چیزی که آنها در تلاش بودند به عنوان آن را نیز طراحی شده به منظور بالا بردن سوال در مورد یکپارچگی انتخابات روند این منبع اضافه شده است.

به دلیل تهمت صرف شب خود را مصرف دارو برای سندرم روده تحریک پذیر در حالی که نوازشگر رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین shirtless, selfies او گزارش عصبانی که خروجی اقدام مدیر اطلاعات ملی جوزف مگوایر شامل روسیه انتخابات fuckery در جلسه توجیهی; ظاهرا مغلوب ساختن پیشی جستن شده است در تلاش برای نگه داشتن ارتباط خود با پوتین در پایین یک مقام کاخ سفید با سی ان ان گفت.

ملی مقام امنیتی سعی در انجام کنترل خسارت با سی ان ان ادعا که Pierson ممکن است به کرات اند تا رابطه بین پوتین و تهمت اشاره کرد “نمی تواند دو رهبران جهان خوراک یکدیگر فند بدون اینکه خطر بیافتد؟”

تبلیغات

خوب این چیزی است که او گفت: در مورد روسیه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن: “معقول تر تفسیر اطلاعات است که آنها را به یک اولویت آن را یک مرحله از آن است. این مطلب است که آنها درک جمهور است و کسی که آنها می توانند به کار با او یک dealmaker. اما نه این که آنها ترجیح می دهند او را بیش از (برنی) ساندرز یا (پیت) Buttigieg یا هر کس دیگری. پس از آن ممکن است mischaracterized توسط شلبی” این مقام گفت: سی ان ان گزارش داد.

همچنین در حال لگد اطراف که تهمت بود با توجه به چند ساله fuckboy و در سراسر جهان whiner پارچه مبلی. داگ کالینز (R-Ga.), برای مدیر اطلاعات ملی اما کالینز در حال حاضر به بیرون آمدن می گویند که او نمی خواهد این کار رابا استناد به که او خنگ AF.

تبلیغات

آه و روسیه در تلاش برای بیش از انتخابات ما دوباره و بنابراین وجود دارد که. مبارک جمعه!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im