هیاهو فوران در روز پنج شنبه در یک تجمع در بنگلور در برابر ستیز تابعیت متمم قانون (CAA) که در آن AIMIM رهبر Asaduddin Owaisi نیز حاضر شد. به پریشانی از برگزارکنندگان اعتراض یک دختر مطرح ‘زنده باد پاکستان’ شعار در حضور AIMIM رئیس که بلافاصله او را متوقف کرد و عمل او را محکوم کرد.

دختر شناخته شده است به عنوان یکی Amulya. در این تجمع سازمان “نجات قانون اساسی” اعتراض کرده بود او را دعوت به صحبت می کنند در مرحله بلافاصله پس از AIMIM رهبر بود خطاب به جمع آوری. اما به مرحله Amulya خواسته مردم حاضر در این تجمع به فریاد “زنده باد پاکستان’ همراه با او.

این سازمان در حال حاضر روی صحنه متوجه میزان قریب الوقوع جنجال سعی در گرفتن میکروفون دور از او و مشخصه manhandled خود را تقریبا بلافاصله. اما Amulya برگزار شد. او دفاع بود که او به ظاهر در تلاش برای ایجاد برخی از نقطه مبهم در مورد “تفاوت بین شعار ‘هندوستان Zindabad’ و ‘زنده باد پاکستان'”.

با این حال پلیس در حال حاضر وارد آن و فیلم های گرفته شده توسط آژانس خبری آنی را نشان می دهد که او مجبور شد دور از صحنه است.

به زودی بعد از این Owaisi تلاش دست خود را در مدیریت بحران و گفت که او را محکوم کرد بیانیه و آن را روشن است که دختر بچه Amulya بود نه در ارتباط با AIMIM. “من محکوم این بیانیه است. زن در ارتباط است نه با ما. Humare liye بهارات Zindabad tha, zindabad rahega (برای ما شعار بوده است ‘زنده باد هند’ و پس از آن باقی می ماند)” این AIMIM رئیس گفت: با توجه به میکروفون به زودی پس از هیاهو.

با توجه به به روز رسانی یک مورد به ثبت رسیده در بخش 124A (جرم فتنه) از قانون مجازات اسلامی (IPC) در برابر Amulya برای بالا بردن ‘زنده باد پاکستان’ شعار در ضد کا تجمع در بنگلور در روز پنج شنبه. پلیس به بازجویی از او و او تولید خواهد شد قبل از دادگاه پس از بازجویی.

این حادثه تولید گسترده بحث و محکومیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de