RTD را تعلیق اتوبوس و راه آهن خدمات به و از مرکز شهر دنور در ادامه یکشنبه

منطقه ای حمل و نقل منطقه تعلیق اتوبوس و راه آهن خدمات به و از مرکز شهر دنور ادامه خواهد داد یکشنبه, حمل و نقل, مقامات اعلام کرد با استناد به سه روز از تظاهرات و خشونت های برانگیخته با کشتن جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسر پلیس است.

پلیس با تظاهرکنندگان در مرکز شهر دنور در روز شنبه برای سومین شب متوالی با وجود سراسر شهر بود 8 p. m. مقررات منع رفت و آمد اعمال شده توسط شهردار مایکل هنکاک در تلاش برای سرکوب خشونت. که حکومت نظامی دوباره در اثر از 8 p.m یکشنبه تا 5 صبح دوشنبه.

مرکز شهر اتوبوس و راه آهن نور خدمات متوقف شده است از جمعه و آن را ادامه خواهد داد حداقل “از طریق پایان از خدمات امروز” برای کمک به اطمینان از ایمنی حمل و نقل خدمات کارکنان و سواران RTD مقامات گفت: در صبح روز یکشنبه انتشار اخبار.

تغییرات زیر در اثر باقی می ماند یکشنبه:

  • هیچ اتوبوس یا خدمات راه آهن و یا از مرکز شهر از جمله اتحادیه ایستگاه و مرکز مدنی ایستگاه که بسته هستند
  • دو ده مسیرهای اتوبوس خواهد بود detoured در اطراف مرکز شهر
  • L در خط راه آهن نور است متوقف ثانیه خط اجرا خواهد شد به 10/Osage ایستگاه و C و E و W خطوط در حال اجرا هستند به توانمند سازی میدان در مسیر بالا ایستگاه
  • دانشگاه کلرادو یک خط را اجرا خواهد کرد از پارک مرکزی به فرودگاه بین المللی دنور
  • ب خط اجرا خواهد شد بین وست و 41/فاکس
  • G خط اجرا خواهد شد بین بخش و 41/فاکس

RTD خواهد شد و نظارت بر وضعیت پنج شنبه و تعیین زمانی که سرویس به مرکز شهر خواهد بود دوباره بازسازی, حمل و نقل, مقامات گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>