RTD به کاهش خدمات ب-خط G-خط با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس; بدون تغییر به یک خط سرویس

RTD اضافه خواهد شد دو نفر از آن سه نفر رفت و آمد راه آهن دالان — به طور خاص ب-خط و G-خط — به لیست طولانی از اتوبوس و قطار در مسیرهای مجموعه تحت فرکانس کاهش شروع مارس 19 با توجه به شیب ridership قطره ناشی از بیماری همه گیر کوروناویروس.

خدمات در G-خط به اروادا و گندم ریج را به رها 30 دقیقه headways از زمان 15 دقیقه ای با فرکانس روی خط. ب-خط خدمات به وستمینستر را از هر 30 دقیقه برای هر ساعت منطقه ای حمل و نقل منطقه چهارشنبه اعلام کرد.

دانشگاه کلرادو یک خط به فرودگاه بین المللی دنور خود را حفظ 15 دقیقه فرکانس.

این حرکت به دنبال یک تصمیم RTD رهبران ماه گذشته برای کاهش فرکانس در تمام نور راه آهن و خطوط اتوبوس به سرویس های آخر هفته در حالی که این بیماری همه گیر مردم نگه می دارد خانه. در نتیجه 40 درصد افت در خدمات از سطح فعلی.

تغییرات باقی خواهد ماند تا سپتامبر. 20.

“این است که گسترده ترین بسته خدمات تغییرات RTD ساخته شده است که در آن نیم قرن سابقه” گفت: RTD موقت مدیر کل Paul J. بالارد. “به عنوان تیم اختصاص داده شده ما از کارکنان همچنان به خدمت ما سواران که ما بیشتر نیاز ما آژانس را حفظ خواهد کرد نظارت ridership به آماده شدن برای آن روز که تقاضا بالاتر می گرداند و ما می توانیم بازگرداندن خدمات.”

RTD گفت که اجتماعی فاصله خواهد بود مهم تر از همیشه به عنوان سطح خدمات کاهش می یابد. سواران باید با استفاده از قضاوت در تصمیم گیری به هیئت مدیره هر وسیله نقلیه.

RTD کاهش یافته است تمام کرایه systemwide در روز یکشنبه و معلق 16th Street رایگان MallRide و رایگان MetroRide خدمات با توجه به کاهش ridership.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de