‘RRR’ سازندگان کم ارزش کردن شایعات Alia Bhatt امید بستن به خارج از NTR و Ram Charan فیلم

Alia Bhatt جالب از فیلم برای هر دو این و در سال آینده این بازیگر خواهد شد و همچنین ساخت تلوگو اولین طریق SS Rajamouli آینده magnum opus RRR بازیگران NTR و Ram Charan در نقش منجر شود. اما چند روز به عقب وجود دارد شایعات که آلیا در حال حاضر تصمیم گرفتند این پروژه اما سازندگان باید اخراج انگور و روشن است که او هنوز هم بخشی از فیلم است.

طبق یک گزارش در IB بار یک منبع از تولید مجلس گفت: نقل شد,”, میان چیزهای دیگر در حال کار برای RRR و او را به پیوستن به این مجموعه فیلم است. 75 درصد از این فیلم تکمیل شده است در حال حاضر و چیزهای دیگر نقش کلیدی در 25 ٪ باقی مانده. فیلم شکل گیری است واقعا خوب است و سازندگان آن راضی هستند.” در RRR آن شایع است که NTR و Charan بازی برادران در مدرن روز بخش خواهد بود و به عنوان دیده می شود Komaram Bheem و Alluri Sitarama راجو در این دوره بخش خواهد شد که به قسمت فلاش بک.

قبلا Rajamouli گفته بود که RRR خواهد بود یک داستان تخیلی تنظیم در 1920s قبل از استقلال هند “این خواهد بود که یک داستان ساختگی در زندگی Alluri Sitarama راجو و Komaram Bheem. وجود شکاف در زندگی این افسانه ای مبارزان راه آزادی که ما در مورد نمی دانم. ما نمی دانیم که چه اتفاقی در زندگی خود در این سال است. آن را از طریق این داستان داستانی ما می خواهم برای نشان دادن آنچه می تواند رخ داده در زندگی خود و آنچه را که باید اتفاق افتاده است و اگر آنها را ملاقات کرد و پیوند می خورند,” او گفت:.

RRR است که برنامه ریزی شده برای انتشار در ده زبان هندی در ژانویه 8, 2021. ارائه شده توسط D Parvathy فیلم در حال تولید تحت DVV تفریحات بنر توسط DVV Danayya.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im