خلاصه اخبار و کشتار غازها در دنور پارک بازده برای سال دوم

مقامات فدرال می خواهد دور و کشتن صدها نفر از کانادا غازها در حال حاضر زندگی در دنور پارک بیش از دو هفته آینده, مقامات شهر می گویند.

این یک بحث برانگیز برنامه اذعان معاون پارک مدیر اسکات گیلمور. اما این یک ضرورت است چرا که آن را غیر طبیعی برای غازها به زندگی در دنور پارک ها و ظروف سرباز یا مسافر آنها را پشت سر بگذارید می توانید آسیب آبراه و گسترش بیماری است.

حدود 5000 کانادا غازها تماس دنور گیلمور گفت. یکی دیگر از 5000 تا 10,000 مهاجرت از طریق هر سال اما آن ساکن غازها که باعث بسیاری از مشکلات. با شکارچیان طبیعی در شهرستان پارک ها و غازها جمعیت است که بیش از حد بالا است.

“یک غاز می مدفوع یک پوند در روز” گیلمور گفت. “اگر شما بروید 5,000 بار 365 است که 1,825,000 پوند از مدفوع یک سال است. که بسیاری از مدفوع است.”

برای سال دنور غاز مدیریت تاکتیک باید شامل اقدامات به “ابهام” و یا ترساندن پرندگان و جلوگیری از تخم مرغ خود را از خروج از تخم به نگه داشتن تعداد کم گیلمور گفت. اما این اقدامات به تنهایی کافی نیست برای نگه داشتن جمعیت در بررسی به طوری که آنها شروع به جمع اوری گله در پارک های شهر.

شهرستان, استخدام های مقامات از وزارت کشاورزی ایالات متحده به دور از غازها و آنها را خاموش کشتن سایت گیلمور گفت. گوشت است و پس از آن اهدا به یک شربت خانه مواد غذایی محلی.

در سال گذشته وزارت گرد و کشته شدن حدود 1600 غازها گیلمور گفت. این برنامه چنان موفق بود که در این سال آنها تنها نیاز به کشتن تا 500.

“است که یک سوم از آنچه ما حذف سال گذشته” او گفت:. “ما در حال رسیدن به جایی که ما نیاز به.”

شهر را نشانه شهری پرنده پیمان با خدمات شیلات و حیات وحش در سال 2014 به منظور حفاظت از پرندگان مهاجر گیلمور گفت. اما او را باور نمی کند culling که نقض پیمان از آنجا که این شهر هدف قرار دادن پرندگان ساکن و جمعیت در حال حاضر رشد ناسالم سطوح.

اما البته کم کردن حجم از گله است که تنها بخشی از نبرد گیلمور گفت. در حالی که بعضی از آنها به کمتر پرندگان دیگران را بزرگ جرم به برنامه است.

“مردم از من متنفر; پست صوتی من خیلی نگران کننده است,” او گفت:. “این سخت ترین تصمیم زندگی ام داشته ام را.”

و در حالی که گیلمور گفت که او معتقد است این شهر برنامه به طور کامل شفاف کارول Woodall کانادا غازها حفاظت کلرادو مخالف است.

هنگامی که حذف سال گذشته آغاز شد Woodall گفت: عموم مردم تا حد زیادی به حال هیچ ایده تا زمانی که خیلی دیر شده بود. او با انتقاد گیلمور و دیگر مسئولان شهرستان برای عدم شفافیت و گفت: آنها به قتل غازها بدون حمایت از ساکنان شهر است.

Woodall سوال که آیا مدفوع — که او اذعان می توانید شمع — که چیزی بیش از صرفا یک ناراحتی. قتل غازها برای کاهش مشکل این است که یک پل بیش از حد, او گفت:.

“وجود دارد nonlethal راه هایی برای مدیریت و تمیز کردن پارک” Woodall گفت.

اما کسانی که گزینه های دیگر نیست به عنوان موثر به عنوان گیلمور امیدوار بود, او گفت:, و پول و کارکنان بیش از حد تنگ به استخدام کسی برای تمیز کردن پس از غازها. سال گذشته قرارداد در مورد هزینه $150,000 و در این سال خواهد بود حدود 50.000 دلار کمتر از هزینه آن را به استخدام حتی یک نفر.

علاوه بر این Woodall گفت که او دیده است هیچ مدرکی که وزارت کشاورزی مقامات قتل غازها انسانی که گوشت برای مصرف انسان مناسب است. یک مقام وزارت را بلافاصله بازگشت یک تماس را به دنبال نظر.

با وجود این اختلافات گیلمور گفت که حذف ادامه خواهد داد در این سال است. او کاهش یافته است به می گویند که پارک ممکن است آینده را هدف قرار می شود و یا زمانی که.

در حالی که دنور است که تنها به دنبال حذف حدود 500 غازها گیلمور گفت: دیگر سازمان ها و صاحبان املاک در این شهرستان همچنین می توانید استخدام بخش کشاورزی به جمع اوری گله به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de