روز خشن در کار است ؟ اجازه دهید اپرا وینفری به عنوان خوانده شده به شما بچه ها امشب


Illustration for article titled Rough Day at Work? Let Oprah Winfrey Read to Your Kids Tonight

تصویر: داستان آنلاین

من پرتاب هر بهانه محدود کردن زمان روی صفحه نمایش برای بچه های ما در خانه ما. از جان گذشته بار خواستار اقدامات ناامید. اما خوش شانس برای پدر و مادر وجود دارد کشت جدید سرگرم کننده و فیلم های آموزشی است که می تواند هر دو نگه داشتن بچه ها اشغال شده و جلوگیری از مغز خود را از تبدیل به پیاده در برف سفرکردن به خصوص پس از آن به نظر می رسد مانند مدرسه بسته خواهد شد تا از سقوط (گریه).

تبلیغات

زمان سفارش و یا دانلود برخی از کتاب ها دست بچه خود را به یک پد طرح و هنر لوازم و آتش تا یک معلم مجازی:

افراد مشهور Readings

اگر شما نیاز به کسی به عنوان خوانده شده با صدای بلند برای بچه های خود را با احساس و ذوق که می تواند بهتر از یک بازیگر هالیوود یا یک تلویزیون هاست ؟

اپرا وینفری به عنوان مثال بار خوانده شده عکس کتاب حولا-Hoopin’ ملکه در 13 دقیقه تصویری تولید شده توسط داستان آنلاین, یک ابتکار SAG-AFTRA پایه و اساس است. ویدیو ترکیب یک انیمیشن از ونسا برانتلی-نیوتن تصاویر با عکس اپرا خواندن کتاب از تاشو راحت به عنوان اینکه ما در حال نشستن در پای یک بچه storytime.

این پروژه آغاز شده که قبل از coronavirus همه گیر شده استخدام نزدیک به 60 بازیگران و شمارش وجود دارد مقدار زیادی از مجازی, افراد مشهور, نگهداری از کودکان است که می توانید در هر خرید شما حدود 10 دقیقه از زمان: بتی سفید می خواند هری کثیف سگ, Christian Slater می خواند زغال سنگ دزدو کریستن بل می خواند Quackenstein دریچه یک خانوادهدر میان بسیاری دیگر.

تبلیغات
تبلیغات

ناهار Dتوده

نویسنده و تصویرگر از اجازه ندهید کبوتر رانندگی اتوبوسهای فیل و Piggie سریو شخصی مورد علاقه Knuffle اسم حیوان دست اموز: داستان احتیاطی, Mo ویلمز اجازه می دهد تا ما را به هنر خود استودیو هر روز در 1 pm ET برای “ناهار Doodles با مو ویلمز.”

تبلیغات

ویلمز چت صراحت با کودکان و نوجوانان را تشویق می کند آنها را به ابله با او آنها را نشان می دهد که چگونه به منظور جلب شخصیت های خود را از کتاب و پاسخ سوالات خواننده در 20 تا 30 دقیقه فیلم. میزبانی توسط مرکز کندی (ویلمز است کندی مرکز آموزش و پرورش هنرمند-در-محل اقامت) جدید رایگان برنامه همچنین شامل دانلود فعالیت صفحات و فرصت را برای کودکان و نوجوانان برای نشان دادن آثار هنری خود را.

تبلیغات

گوزیدن, Jokes

Dav Pilkey, نویسنده, خنده دار, احمقانه, طنز پر از سگ مرد و کاپیتان زیر شلواری , سری فقط شروع های دانلود رایگان فیلم این هفته است. از طریق همکاری با کتابخانه کنگرهاو قصد دارد به ارسال فیلم های جدید هر جمعه صبح ارائه درس طراحی و خواندن با صدای بلند.

تبلیغات

نویسندگان Everywhere

سوزان قهوهای مایل به زرد, نویسنده Cilla لی-جنکینز سری ایجاد نویسندگان در همه جا! کانال یوتیوب در مدت کوتاهی پس از اولین پناهگاه در محل سفارشات. آن را کامپایل ویدئوها از نویسندگان مطالعه خود را از کتاب های از پشت صحنه از خود نوشتن و نوشتن ارائه دهید, صنایع دستی و فعالیت های دیگر با الهام از کتاب های خود را.

تبلیغات
تبلیغات

مثلا گریس لین نویسنده و تصویرگر از جایی که کوه به دیدار ماه و جدید مولان, prequel Mulan: قبل از شمشیرما نشان می دهد که چگونه به منظور جلب یک اژدها. ترجمه Michiko فلورانس نویسنده از یاس Toguchi سری با صدای بلند می خواند و سهام یک تمرین نوشتن در ایجاد شخصیت های به یاد ماندنی. و Supriya Kelkar نویسنده آمریکایی به عنوان Paneer پایما نشان می دهد چگونه او ایجاد هنر کلاژ.

و حتی بیشتر نویسندگان

معلم سابق و نویسنده کیت Messner—من 4 ساله دوست دارد او را به تصویر کتاب بیش از و تحت برکه—نیز وارد یک لیست از کودکان نویسنده کتاب های منابع و ویدئوها برای بچه ها در تمام سنین است. کارول Lindstrom می خواند جدید تصویر کتاب, ما از آب, محافظ, در این ویدئو.

تبلیغات
تبلیغات

برای بچه های بزرگتر, Jason رینولدز می خواند از خود رمان شبحدر این ویدئو. نیکی Grimes نویسنده و شاعر کتاب مانند خواب شیرین موجوداتبا این نسخهها کار میکند مشتاق نویسندگان در نوشتن یک شعر در مورد غذای مورد علاقه خود را در این ویدیو.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im