روزاریو داوسون بازی خواهد کرد Ahsoka Tano در فصل 2 از ‘Mandalorian” و من فکر می کنم من فقط به حال یک Nerd-Gasm


Illustration for article titled Rosario Dawson Will Play Ahsoka Tano in Season 2 of The Mandalorian and I Think I Just Had a Nerd-Gasm

عکس: مایکل Kovac (گتی ایماژ)

که در آن من جنگ ستارگان blerds ؟

حق رای دادن جنگ ستارگان است در مورد آمار ما احتمالا یکی از کامل ترین مصاحبه تصمیم گیری پس از پاتریک استوارت شنود گذاشته شد بازی پروفسور Xavier در X-men فیلم.

تبلیغات

با توجه به harper’s bazaar uk, بازیگر Rosario Dawson بازی خواهد کرد Ahsoka Tano در فصل 2 از آمار دیزنی سری به Mandalorian.

اگر شما در حال مطلق انیمیشن بنجل مثل من, شما ممکن است به یاد داشته باشید Ahsoka شخصیت از سال 2008 جنگ ستارگان: جنگ های کلون بود که به کارگردانی دیو filoni داخل نیز هدایت این Mandalorian. Tano عضو بیگانه Togruta نژاد و سابق padawan (یا جدی شاگرد) Anakin Skywalker که البته در ادامه برای تبدیل شدن به یاد جنگ ستارگان تبه کار Darth Vader.

شخصیت معرفی شد در جنگ ستارگان: جنگ های کلون فیلم انیمیشن و محبوب شد بعد از این فیلم بود گسترش یافت و به یک مجموعه تلویزیونی است که به تازگی از شش سال وقفه برای یک فصل نهایی در دیزنی+.

در این سری Ahsoka یک نوجوان اما این Mandalorian جدول زمانی خود را در سال بالغ به عنوان او به نظر می رسد در یک انیمیشن spin-off به جنگ های کلون سری Star Wars: Rebels.

تبلیغات

داوسون نه تنها کامل غیور شخصیت به این نقش اما او همه ویژگی های حق را به تمام لب که همواره بخشی از Ahsoka طراحی باعث blerds مثل من به مانند “آره او قطعا سیاه” با وجود او رنگ نارنجی و از سیاره دیگری است.

منظور من بیا.

Illustration for article titled Rosario Dawson Will Play Ahsoka Tano in Season 2 of The Mandalorian and I Think I Just Had a Nerd-Gasm

تصویر: جنگ ستارگان: جنگ های کلون (YouTube)

تبلیغات

اتفاقا داوسون شده است ابراز تمایل به بازی شخصیت Ahsoka به عنوان دور برگشت به عنوان 2017.

از Hbo:

داوسون است که ظاهرا از طرفداران از شخصیت; این بازیگر که اخیرا ستاره دار در ایالات متحده آمریکا شبکه خمیری “Briarpatch” درام گلچین سری با شوق و ذوق گفت: Twitter follower در سال 2017 که او را مشتاق به تصویر بکشد Ahsoka در یک “جنگ ستارگان” پروژه و بعد گفت: “صبح به خیر آمریکا” که این امر می تواند یک “شگفت انگیز” فرصت. داوسون هیچ غریبه ای به دیزنی بزرگترین فرانچایز داشتن به تصویر کشیده پرستار کلر معبد در “کله خر,” “لوک کیج” و چند تن از Netflix بکشد دیگر مارول سینمایی جهان, تلویزیون را نشان می دهد.

تبلیغات

طرفداران جنگ ستارگان خواهد بود دیدن Ahsoka شخصیت در زندگی برای اولین بار از او معرفی شد و به عنوان بخشی از کانن ستارگان جهان.

من برای یک, نمی توانید صبر کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im