‘رونالدو ظالم است اما مسی را شکنجه می’: Wayne Rooney میدارد به حل و فصل بحث

پس از دیوید بکهام آن را وین رونی که سوال شد در مورد کسی که به گفته او بز – لیونل مسی یا کریستیانو رونالدو?

رونی صرف سالها با رونالدو اما او اعتراف کرد که مسی لبه بحث بین این دو است.

با وجود لینک به یوونتوس سوپراستار, انگلستان رکورد گلزن صحبت در مورد مسی, درخشش, که او شاهد در دو لیگ قهرمانان شکست به بارسلونا.

صحبت کردن در مورد رونالدو را در مرحله اولیه در حالی که در منچستر یونایتد رونی نوشت: در روز شنبه بار ستون “رونالدو نبود که با تمرکز بر اهداف هنگامی که ما شروع به بازی با هم اما شما می توانید ببینید که همه او می خواست به بهترین بازیکن در جهان”.

“او تمرین و تمرین و شروع به تولید کند. کریستیانو تبدیل به یک باور نکردنی گلزن و او و مسی هستند مسلما بهترین دو بازیکن در بازی دیده می شود.

“اما با وجود دوستی من با کریستیانو, من می خواهم برای مسی. آن را به همین دلیل من عاشق تماشای ژاوی و Scholes: آن چیز متفاوت مسی در بازی. من در مورد صحبت خونسردی و من نمی توانم به یاد داشته باشید از دیدن مسی نمره زمانی که او تا به آمار توپ به عنوان سخت به عنوان او می تواند. او فقط رول آنها را در, باعث می شود آن بسیار آسان است.

“رونالدو ظالم است در جعبه یک قاتل است. اما مسی را شکنجه شما قبل از او شما را می کشد. با مسی شما فقط تصور او است که با داشتن سرگرم کننده است. آن دو را به طور کامل تغییر بازی از نظر گلزن اعداد و من فکر نمی کنم آنها تا کنون همسان است.”

بکهام هم گفته بود که “او [مسی] است که به تنهایی در کلاس های خود به عنوان یک بازیکن این است که غیر ممکن است که دیگر او را دوست دارم.

“او مانند کریستیانو رونالدو است که در سطح خود هستند که هر دو بالاتر از بقیه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im