سنگی به تعویق افتادن پر هفته برگ شکی نیست که آیا MLB می توانید بکشید 2020 فصل

به رشته کوه های راکی بازی خود, خانه, درب بازکن, در Coors زمینه شب جمعه در مقابل مقوا cutouts یک پنجم این تیم در لیگ اصلی بیس بال بودند بیکار با توجه به مثبت coronavirus آزمون.

که منجر به MLB کمیسر راب مانفرد هشدار ورزش می تواند خاموش کردن اگر آن را نمی تواند بهتر باشد این بیماری همه گیر.

شیوع در Marlins’ سازمان آغاز هفته بر یک توجه داشته باشید شوم و مثبت آزمون در فیلیز (که میامی آخرین بازی) و کاردینالها سازمان منجر به 30 مجموع تعویق و شش تیم از عمل ورود به آخر هفته. وجود 29 مثبت جدید آزمون این هفته با توجه به MLB با 21 در Marlins که برنامه متوقف شده است حداقل تا دوشنبه.

در غیر قرنطینه فرمت های لیگ قطعا انتظار می رود نیاز به انعطاف پذیر — از این رو 60-man بازیکن, استخر, سفر تاکسی تیم ملی و خودنمایی فقدان جزئیات در 113-صفحه 2020 عملیات کتابچه راهنمای در مورد نحوه رسیدگی به شیوع ویروس. اما زمانی که انتظار می رود شد اجتناب ناپذیر اولین هفته کامل بازی به ارمغان آورد در مورد شک بیس بال مشاهده می کنید در این فصل از طریق.

“من صحبت می کنند برای کل رشته کوه های راکی تیم ما می خواهید به بیرون رفتن و بازی و ما در حال کار سخت به دنبال پروتکل ها و سعی کنید به نگه داشتن خود را امن” گفت: outfielder چارلی Blackmon که با کروناویروس قبل از شروع بهار دوم آموزش. “اما این بدان معنا نیست که ما به طور کامل کنترل وضعیت… هر چیزی که بالا میآید منفی از نظر این ویروس این وضعیت می تواند مانع (فصل).

“بنابراین من نگران هستم.”

در حالی که MLB مثبت رای از 11,895 آزمون این هفته تنها 0.2 درصد و تعداد کل مثبت از لیگ نظارت بر برنامه چک در در 0.1% از 40,783 آزمون Marlins’ وضعیت تجسم دقیقا چه لیگ امیدوار به جلوگیری از. یعنی یک توده شیوع در یک تیم است که یک اثر موج دار شدن در کل برنامه.

یک MLB تحقیقات داخلی میامی یافت شد سهل انگاری در اجرای پروتکل در طول سفر به آتلانتا در جولای 21 و 22 از جمله بازیکنان بیرون رفتن در این شهر است. به عنوان یک نتیجه, لیگ محکم coronavirus پروتکل در یک یادداشت به تمام باشگاه های جمعه سازماندهی یک “انطباق افسر” برای هر تیم برای اطمینان از بازیکنان و مربیان در حال پیوستن به اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک و نه رفتن به میله ها در جاده, در میان دیگر دستورالعمل.

مگر اینکه لیگ می توانید مطمئن شوید که پرسنل آن است که به شدت پیوستن به این پروتکل ها, طرفداران می توانند انتظار مثبت آزمون — و پس از آن تعویق و برنامه مانورهای رندانه — به ادامه. پخش از هفته اول بازی نشان داد که بازیکنان بالا fiving و تف در میان دیگر coronavirus بدون nos.

“آنها در حال انجام کارهای درست در شناسایی افرادی که آلوده به مطمئن شوید که آن دسته از مردم جدا هستند انجام قرارداد ردیابی quarantining گفت:” دکتر لیزا میلر استاد اپیدمیولوژی در کلرادو دانشکده بهداشت عمومی. “کسانی که همه بسیار مهم است اما مگر آنها می توانید کشف کردن دقیقا همان چیزی است که اشتباه با هر یک از شیوع و اصلاح آن — و سپس آن را به نظر می رسد مانند آنها را اجرا خطر از این ادامه دارد.”

دکتر اندی پترسون سر پزشک تیم برای دانشگاه آیووا دو و میدانی است که تحقیق بیماری های عفونی در ورزش بیس بال معتقد است نیاز به آماده سازی به طور مداوم در مقابله با تعویق. لیگ و بازیکنان ارتباط ساخته شده یک حرکت انجام دهید که جمعه رسما موافقت خود را doubleheaders — که وجود دارد مطمئن شوید که به مقدار زیادی با توجه به تعویق یک جفت از هفت زمین باز یافته بازی.

“این نیست اوایل سرعت ضربه — این چیزی است که فصل در حال رفتن به مانند” پترسون گفت. “این چیزی است که اتفاق می افتد یک بار در آغاز. این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که ما در حال برخورد با این (همه گیر) و شما باید بازیکنان آمدن و رفتن به ورزشگاه و زندگی (در غیر حباب فرمت).”

رشته کوه های راکی سوم baseman نولان Arenado بستری او را “کمی نگران” در مورد شمع از تعویق در بیس بال اولین هفته کامل در حالی که همکار all-star ترور داستان اضافه شده “این قطعا باعث نگرانی است.” رشته کوه های راکی نشده اند به ویژه تحت تاثیر این ویروس پس, تابستان, کمپ رسمی آغاز شد و در Coors زمینه کلرادو بازیکنان باید به طور مداوم با بیان اعتماد به نفس در تیم پایبندی به پروتکل مناسب.

“این نا امید کننده است زیرا بدیهی است که وجود دارد مقدار زیادی از چشم در لیگ اصلی بیس بال در حال حاضر و (لیگ) تعداد زیادی از انتقاد” Arenado گفت. “من فکر می کنم ما یک کار خوب انجام داده (به عنوان یک تیم), اما آن را سخت به تمرکز بر روی تمام کسانی که همه چیز (و احتمال لغو نجومی) هنگامی که شما در حال تلاش برای ضربه لیگ کوزه.”

واشنگتن مدیر دیوی مارتینز که دارای بیماری قلبی گفته خبرنگاران محلی که به تازگی او را “ترس” و او را “بچه ها ما clubhouse که واقعا نگران نیز هست.” اما مدیر جوانه سیاه گفت: رشته کوه های راکی’ تمرکز باقی می ماند در سالم ماندن و داغ پس از یک باز قوی سفر جاده ای.

“در تصویر بزرگ ما همه به امید بهترین ها حتی اگر ما نمی دانیم که چگونه آن را همه در حال رفتن به بازی کردن سیاه و سفید” گفت. “بسیاری از ما احساس مثبت در مورد این فصل ادامه دارد و مبارزه را از طریق موانع این… میامی وضعیت کمی نیست اما امیدوارم که تصحیح می تواند در چند روز آینده و آنها می توانند حرکت رو به جلو به عنوان به خوبی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net