پارک ملی کوه راکی می بندد در میان شیوع کروناویروس در درخواست از شهردار محلی در بخش بهداشت و درمان

پارک ملی کوه راکی بسته خواهد شد تا اطلاع ثانوی به علت شیوع کروناویروس, پارک, مقامات اعلام کرد جمعه شب.

با توجه به انتشار اخبار بسته شدن در آمد در درخواست از بخش بهداشت محلی در پارک استس. پیش از آن در روز Estes Park شهردار تاد Jirsa به نام وزیر کشور دیوید برنارد به این پارک به منظور محدود کردن بازدید کنندگان از آمدن از طریق این شهر دیدم که اول آن مثبت coronavirus آزمون در روز پنج شنبه.

بسته شدن آغاز شد و در 7 p. m. روز شنبه و رسما اعلام کرد بعد از یک ساعت.

“سلامت و ایمنی بازدید کنندگان و کارکنان و داوطلبان و همکاران در پارک ملی کوه راکی اولویت شماره یک ما است” در انتشار اخبار گفت. “خدمات پارک های ملی در حال کار با دولت فدرال و ایالتی و مقامات محلی نزدیک به نظارت بر رمان coronavirus (COVID-19) وضعیت. ما را مطلع هنگامی که ما رزومه کامل عملیات و ارائه به روز رسانی در وب سایت ما و کانال های رسانه های اجتماعی.”

پیش از آن در هفته پارک بسته بازدید کننده مراکز و حذف هزینه های ورود اما باز مانده است. دروازه های ورودی بسته شد زودتر جمعه به دلیل بیش از یک پا از برف سقوط کرد و شخم مانع شد با کمبود شخم رانندگان است.

چندین پارک ملی بسته اند در طول هفته گذشته. در واشنگتن بنای یادبود واشنگتن بسته مارس 14. گلدن گیت ملی منطقه تفریحی در سان فرانسیسکو — همراه با جزیره الیس و مجسمه آزادی در نیویورک — بسته مارس 16. پارک ملی یوسیمیتی بسته بعد از ظهر جمعه.

در کلرادو ترین هوای مناطق باز باقی می ماند اما Manitou شیب و Waterton کانیون هر دو بسته مارس 18.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im