رشته کوه های راکی’ ترور, داستان, در خانه مادری خود در تگزاس انتقاد شدید دو homers مقابل رنجرز

عمیق در قلب تگزاس ترور داستان احساس می کند در خانه.

مادری از ایروینگ که نه چندان دور از جهان زندگی زمینه در آرلینگتون, smacked دو خانه اجرا می شود یکشنبه منجر به رشته کوه های راکی به یک 5-2 پیروزی بر رنجرز. داستان اتاق با در نظر قرار داده و او را در خلق و خوی مناسب برای آخر هفته سری.

گفت: داستان “اتاق هتل من بود به دنبال حق در at&T ورزشگاه (خانه NFL دالاس کابوی ها). عالی بود یکی از بهترین نمایش من تا به حال در یک اتاق هتل. که سرد بود.”

داستان ضربه کلرادو, دو homers جوان فصل و دو homers با مراجعه به بازیکن در این جهان زندگی میشه. او در حال حاضر 15 حرفه ای چند, بازی هومر, عبور دانته ❄ برای ششم در رشته کوه های راکی’ all-time multi-هومر لیست بازی. او می ایستد و دو پشت آندرس Galarraga که تا به حال 17.

درد در پشت. راست دست تنظیم کردن مرد اسکات Oberg امیدوار بود به آماده شدن برای شب جمعه در خانه, درب بازکن, در مقابل San Diego Padres در Coors زمینه اما این که به دنبال تردید.

Oberg را پایین کمر درد و تنگی اند و نه اجازه داده او را به پرتاب یک اغل گاو یا حشم جلسه پیشرو مدیر جوانه سیاه می گویند Oberg است “احتمالا تردید.”

“او در دنور با ماهواره ، او برای رفتن به پرتاب یک اغل گاو یا حشم (دوشنبه) به ببینید که چگونه به عقب است, سیاه و سفید” گفت. “پشت است که هنوز کمی سخت است. ما امیدواریم که برای برخی از قطعنامه که در حال حرکت رو به جلو, اما این یک کمی آهسته بازیابی از اصلی درد.”

چهار چرخش است. داشتن خاموش در روز دوشنبه و پنج شنبه را قادر خواهد ساخت Rockies با چهار چرخش در اوایل رفتن. سیاه و سفید تایید کرد که right-hander آنتونیو Senzatela را شروع بازکن از یک سری بازی در اوکلند در روز سه شنبه. اما به جای رفتن با یک پنجم استارت رشته کوه های راکی را پرتاب شماره 1 استارت Germán مارکز در روز چهارشنبه در مقابل ،

“من فکر می کنم او یکی از بهترین استارت در این بازی او را در تبادل منظم استراحت سیاه و سفید” گفت: از مارکز. “ما می خواهیم برای اجرای بهترین های ما بچه ها در خارج وجود دارد به عنوان اغلب به عنوان ممکن است به طوری که اغلب به عنوان امکان پذیر است. آن را فقط باعث می شود بیس بال احساس.”

مارکز برگزار رنجرز به دو بازدید و اجرا در 5 2/3 نوبت اما رنج می برد 1-0 از دست دادن چهار فصل-باز کردن بازی.

پانوشت. رشته کوه های راکی که رفت 28-53 در جاده ها در فصل گذشته برنده اول خود را در جاده سری پس از در نظر گرفتن دو از سه از غول در سان فرانسیسکو در 24-26 ژوئن سال گذشته است. … دوم baseman رایان مک ماهون پاپ به پایه دوم در بالای نهم مشخص شده برای اولین بار در جهان زندگی میشه. توپ منعکس کردن یکی از خرپا بالاتر از سطح زمین زیر کشت و گرفتار شده بود توسط Rougned بوی برای خارج.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de