رشته کوه های راکی به میزبان ماهواره اردوگاه در آلبوکرک و امید به توسعه برنامه به صورت جزئی leaguers

با جزئی لیگ فصل به احتمال زیاد لغو شود به طور کامل با توجه به کروناویروس همه گیر رشته کوه های راکی در حال طوفان مغزی احتمالات به مزرعه خود را بازیکنان در این زمینه در سال 2020 است.

در علاوه بر این به یک “ماهواره” اردوگاه در آلبوکرک آغاز خواهد شد که نسبت به پایان کلرادو اسپرینگ آموزش 2.0 در Coors زمینه مدیر کل جف Bridich گفت: این تیم سفید است-شبانه روزی, ایده برای رشد و نمو و برنامه را آغاز و در اواخر تابستان یا پاییز. این برنامه احتمالا برگزار می شود, در این تیم, نمک, رودخانه, زمینه های پیچیده در اسکاتسدیل آریزونا.

“ما خیلی دوست دارم به آن را انجام دهد ما فقط نمی دانم اگر آن را به یک واقعیت یا نه” Bridich گفت. “مقدار زیادی از آن است که با طبیعت چه اتفاقاتی در درون صنعت در یک لیگ سطح بلکه با ویروس ها و آنچه در دسترس ما زمانی که این دوره ممکن است تا موسیقی پاپ بعد از آن در سال.”

کلرادو اعلام کرد 52-مرد بازیکن استخر یکشنبه که شامل چندین چشم انداز نه در آن 40-مرد فهرستی مانند چپ دست پارچ Ryan Rolison و infielder آلن ترجو. Bridich گفت: این باشگاه قصد دارد با استفاده از تمام 60 نقاط اختصاص داده شده به اجازه می دهد فرصت های بیشتر برای بالا چشم انداز برای پیوستن به ماهواره اردوگاه در ایزوتوپ های پارک. برای استارت, GM گفت که لیست شامل راست دست وس پارسونز و تامی دویل است.

“ما باید انعطاف پذیری برای اضافه کردن در طول فصل تمام راه را تا 60,” Bridich گفت. “طرح ما این است که یک تعداد انگشت شماری بیشتر به ما بپیوندید در آلبوکرک و ما قصد داریم برای نهایی کردن کسانی که تصمیم گیری های این هفته است.”

Bridich گفت: این باشگاه نیز نهایی تصمیم گیری در این هفته در پرداخت جزئی leaguers برای بقیه فصل. پس از آموزش بهار بود تعطیل در اواسط ماه مارس کلرادو متعهد به پرداخت آن مزرعه بازیکنان 400 دلار در هفته به علاوه مزایای از طریق ژوئن.

و در حالی که کلرادو خواهد شد مقدار زیادی از اضافه شدن عمق حدود شش ساعت به پایین من-25 رشته کوه های راکی نمی قادر خواهد بود برای اضافه را جزئی leaguers از سیستم خود را به بازی intrasquad نمایشگاه وجود دارد فراتر از آنهایی که رسما بخشی از این تیم 60-مرد استخر.

“بر اساس قوانین نوشته شده است من باور نمی کنم که امکان پذیر خواهد بود” Bridich گفت. “وجود دارد یک بخش خاص از حکومت (بیان) اردوگاه که در نزدیکی یکدیگر, که آیا آن در ققنوس و یا مکان در فلوریدا آنها مجاز به بازی در نمایشگاه بازی در برابر یکدیگر…. این یک مسئله ایمنی با آوردن بیشتر مردم به ماهواره سایت. تمام پروتکل وجود دارد که برای ما در اینجا در دنور در Coors آنها را یکسان یا تقریبا یکسان به پایین در آلبوکرک.”

Rolison ترین بالا مشخصات چشم انداز در حال حاضر در کلرادو, استخر, اگر چه دیگر غیر فهرستی دعوت از این بهار (infielders Colton Welker و رایان Vilade به علاوه right-hander جولیان Fernández) نیز به احتمال زیاد برای پیوستن به کلرادو ماهواره اردوگاه در آلبوکرک.

در ضمن right-hander جاستین لارنس یک شعله پرتاب sidearmer که حرفه ای حرکت بود از خط خارج توسط یک 80-بازی تعلیق برای بالا بردن کارایی دارو در حال انتظار برای پیدا کردن چگونه MLB اعمال خواهد شد تعلیق در این فصل است. لارنس گفت: تست مثبت برای Dehydrochlormethyltestosterone (DHCMT) بود و در نتیجه آلوده مکمل.

“این می تواند در نهایت طولانی ترین 80-بازی تعلیق در تاریخ لیگ” Bridich گفت. “من احساس می کنم بد برای مرد و فقط زمان همه آن را. ما مطمئن هستیم در عین حال که برخی از خاص لیگ و بعد فورا رفت واز به کاملا رتبهدهی نشده است.”

MLB فهرست اسامی را در 30 بازیکن برای اولین بار دو هفته 28 برای دو هفته و سپس برگرداندن به 26 برای بقیه فصل. هر بازیکن در یک باشگاه 60-مرد استخر واجد شرایط است به نام تا به این تیم فعال فهرست و بازی در لیگ های بزرگ بازی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de