رشته کوه های راکی ثبت نام دور اول انتخاب کنید زک Veen برای 5 میلیون دلار به توافق برسند به شرایط با دو پیش نویس میدارد

بالا بالا مدرسه چشم انداز در سال 2020 پیش نویس کلاس به طور رسمی یک Rockie به عنوان کلرادو امضا outfielder زک Veen به 5 میلیون دلار جایزه امضای روز چهارشنبه.

کلرادو نیز امضا دو نفر دیگر از پیش نویس میدارد در تمام اسلات ارزش left-hander سام Weatherly (دور سوم از کلمسون $755,300) و shortstop جک Blomgren (دور پنجم از میشیگان $394,300). این تیم در حال حاضر امضا چهار نفر از آن شش میدارد از جمله right-hander مورد ویلیامز (دور چهارم از Douglas County 450.000 دلار) هفته گذشته است.

Veen, 18, برداشت شد شماره 9 به طور کلی. او چپ دست نوسان با قدرت خام همراه با قوی بازوی پرتاب و سرعت ساخته شده او projectable دبستان بازیکن در پیش نویس است. فداکاری در اتاق وزن را فعال کنید او را به خود در طول سال گذشته در صنوبر نهر بالا در پورت اورنج, Fla., جایی که او دولت را Gatorade بازیکن سال.

“من در کار قرار داده و من فکر کردم من تا به حال مهارت” Veen گفت: از زمان خود را به عنوان یک جوان لاغر و استخوانی ballplayer “اما من تا به حال به صبر برای بدن من به بزرگتر و قوی تر است.”

Veen بالاترین برداشت دبستان بازیکن توسط رشته کوه های راکی از آنها در زمان پارچ رایلی پاینت در شماره 4 به طور کلی در سال 2016. پاینت نشده پیشرفته گذشته پایین تر افراد زیر سن قانونی اما کلرادو است بهتر است شانس خود را با سایر اخیر دبیرستان بازیکن گرفته شده در بالا در دور اول می 2015 شماره 3 به طور کلی انتخاب برندان راجرز.

Weatherly, 21, استارت در کوتاه 2020 برای Clemson پس از گذراندن تمام 2019 فصل از اغل گاو یا حشم. در سراسر 39 ظاهر با نه شروع می شود در کالج حرفه ای او 4-0 با 3.48 عصر.

Blomgren, 21, کلرادو ششم و انتخاب نهایی از پیش نویس. یک NCAA College World Series همه مسابقات انتخاب تیم برای Wolverines در سال 2019 او به رهبری میشیگان از طریق 15 بازی در سال 2020 با .444 بر پایه متوسط است. Blomgren یک تماس hitter وظیفه با بالا درجه بر روی پایه مهارت و علاوه دستکش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de