رشته کوه های راکی مجموعه 52-مرد بازیکن استخر برای سال 2020 فصل

رشته کوه های راکی خود را اعلام کرد بازیکن استخر برای آینده خود اردوگاه تابستان یا بهار آموزش 2.0 به عنوان برخی از آنها خواستار آن است.

فهرست ساخته شده است تا از 39 بازیکن در کلرادو 40-مرد فهرستی به عنوان به خوبی به عنوان 13 بازیکن دیگر همه آنها با حضور 2020 بهار آموزش قبل از مارس 13 shutdown به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

وجود دارد هیچ تعجب اضافه شده به استخر و هیچ یک از رشته کوه های راکی’ 2020 پیش نویس انتخاب گنجانده شده است. اما کهنه right-hander Ubaldo Jimenz بود که تلاش برای باز گشت در بهار آموزش گنجانده شده است در استخر. در حال حاضر 28 کوزه در استخر فهرست.

یکشنبه مشخص عمده فهرستی مهلت کوتاه فصل با تمام 30 تیم های ارسال خود بازیکن استخرهای تا 60 مرد محدود می کند. استخر گروهی از بازیکنان که قادر به بازی برای این تیم در آینده 60-بازی فصل.

بازیکنان واجد شرایط به شرکت در هر دو اردوگاه تابستانی و یا به طور منظم فصل بازی تا زمانی که آنها گنجانده شده است. تیم های رایگان برای تغییر آرایش از استخرها به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب از طریق چشم پوشی از ادعای رایگان-عامل خریدهای انتشار و معاملات. اما بازیکنان جدا شده از تیم 60-مرد (به دلایل نامربوط به آسیب سیستم تعلیق و غیره.) باید در معرض سازمان های دیگر از طریق تجارت یا چشم پوشی.

رشته کوه های راکی در نهایت انتخاب 30 بازیکن را به را تشکیل می دهند اولیه باز-روز فهرستی, در حالی که باقی مانده بازیکنان کار خواهد کرد در یکی دیگر از آموزش های سایت. برای رشته کوه های راکی است که به احتمال زیاد در این تیم سه گانه-A آلبوکرک سایت هر چند که هنوز رسما اعلام شد.

بازیکنان در حال برنامه ریزی برای گزارش به Coors زمینه روز چهارشنبه با پنج شنبه به احتمال زیاد اولین روز تابستان اردوگاه شیوه هر چند رشته کوه های راکی را نمی رسما اعلام کرد.

زمانی که فصل به طور منظم باز می شود در جولای 23 یا 24 تیم ارسال خواهد شد فهرست اسامی 30 بازیکن با حداقل 25. دو هفته بعد از آن فهرست اسامی خواهد بود کمرنگ به 28 و سپس به 26 دو هفته پس از آن. هنگامی که تیم در حال محدود به 26-مرد فهرستی از آنها مجاز خواهد بود به اضافه کردن یک 27 بازیکن برای doubleheaders.

وجود دارد هیچ محدودیتی در تعداد از کوزه مجاز فعال در فهرست این فصل است.

رشته کوه های راکی 2020 بازیکن, استخر

Left-hander کوزه (7): Ben Bowden, تیم کالینز فیلیپ Diehl کایل Freeland, جیک مک گی جیمز Pazos و رایان Rolison. کالینز و Rolison نیست در 40-مرد roster.

راست دست کوزه (21): Yency المنت دانیل بارد رایان Castellani, Wade Davis, Jairo Diaz, کارلوس استوز چی چی گونزالس اشتون dyna music group, جان, خاکستری, الکساندر Guillen, جو, Harvey جف هافمن, Tyler Kinley پیتر Lambert, آلمانی, مارکز, خوزه Mujica, اسکات Oberg, آنتونیو سانتوس, آنتونیو Senzatela برایان شاو و عیسی Tinoco. بارد Guillen و هاروی نیست در 40-مرد roster.

فو (5): درو Butera الیاس دیاز, Dom Nunez, کریس Rabago و تونی Wolters. Butera, دیاز و Rabago نیست در 40-مرد roster.

Infielders (9): Nolan Arenado جاش فوئنتس رایان مک ماهون دانیل مورفی, Tyler Nevin, برندان راجرز, اریک Stamets, Trevor داستان و آلن ترجو. Stamets و ترجو نیست در 40-مرد roster.

Outfielders (6): چارلی Blackmon دیوید داهل Yonathan Daza ایان دزموند سام هیلیارد و Raimel Tapia.

Infielders/Outfielders (4): Bret Boswell گرت Hampson برایان Mundell و کریس ووینگس. Boswell, Mundell و ووینگس نیست در 40-مرد roster.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de