رشته کوه های راکی’ اسکات Oberg سوال باقی می ماند برای درب بازکن مقابل رنجرز

یک چیز قطعی است: رشته کوه های راکی نیاز right-hander اسکات Oberg تبادل در اواخر بازی.

یک چیز نامشخص است: آیا Oberg آماده خواهد شد به زمین و زمانی که رشته کوه های راکی باز فصل خود را جمعه شب در تگزاس رنجرز.

Oberg مبارزه با یک تیره و تار پشت تن به تن در intrasquad بازی تابستان اردوگاه یکشنبه شب. او شانس خوبی است. Oberg ناشی از یک زمین زیر کشت grounder از دیوید دال و تحت پوشش اول-پایه کیسه رو ترور داستان به پاپ و بازنشسته چارلی Blackmon در grounder.

“من احساس همه حق به طور کلی در خارج وجود دارد امروز” Oberg گفت. “بهتر از آن است که هفته گذشته یا بیشتر. بازوی من احساس خوب است. و این شانس وجود دارد من آماده می شود جمعه. من هنوز به چیزهایی که یک روز در یک زمان.”

Oberg افزود که او “مسائل” در این بازی که در آن او تا به حال به پوشش پایه اول.

بعدی آزمون بزرگ خواهد آمد صبح روز دوشنبه هنگامی که Oberg چک تا ببینید که چگونه پشت خود احساس می کند و سپس در روز سه شنبه شب هنگامی که او برنامه ریزی شده به زمین در نمایشگاه بازی در تگزاس است.

“سپس ما می بینیم که در آن ما هستند” مدیر جوانه سیاه گفت. “منظورم این است که واقعا خواهد شد به پایین به سیم — هنگامی که ما می توانید تماس بگیرید در اسکات. من صحبت کردم با او و او احساس بسیار بهتر است. او با اعتماد به نفس در جایی است که او با پشت بازو خوب است. بدیهی است که او فقط بعد فورا رفت واز بسیاری از تکرار.”

راجرز توده. Rookie infielder برندان راجرز اضافه کرده است قابل توجه عضله به 6 پا در قاب و در حال حاضر راهنمایی مقیاس در 210 پوند است. او امیدوار است که عضله اضافه می کند قدرت خود را به خفاش.

“من اضافه شده حدود 10 پوند از دست داده و برخی از بد وزن, بنابراین من احساس بزرگ در حال حاضر گفت:” راجرز که برداشته وزن در بومی فلوریدا در کنار گیر جلب Butera و زک Veen از رشته کوه های راکی’ 2020 در دور اول پیش نویس انتخاب است. “من نوسان احساس می کند بزرگ است و من فکر می کنم من قطعا با اضافه شدن برخی از قدرت است. شعار من بوده است “کمتر بیشتر است” زمانی که من در جعبه, اما من فکر می کنم قدرت در حال رفتن به بازی.”

راجرز که ساخته شده خود را به عمده-لیگ اولین فصل گذشته batted .224 در 25 بازی قبل از او قرار گرفتند پایان فصل جراحی شانه در ماه جولای. او موفق به آمار هومر در 76 بزرگ لیگ در خفاش.

مجازی سراغ. رشته کوه های راکی همراه با دیگر بزرگ-تیم های لیگ برتر نمی شود مجاز به پیشبرد پیشاهنگی در ballparks به محدوده خارج از تیم مخالف. این بدان معنا نیست که رشته کوه های راکی نمی توانید خوب به نظر می رسد در آینده مخالفان.

“ما را به تماشای بازی در تلویزیون سیاه و سفید” گفت. “ما آنها را ضبط و ما آنها را بررسی خواهیم بدیهی است که نوار بر حریف ما. … این قطعه تصویری را در مکان به همراه تمام داده های آماری که به ما تعلق.”

پانوشت. رشته کوه های راکی باید تصمیم بگیرد که خود را می سازد اولیه 30-مرد فهرستی از 10 صبح روز پنج شنبه. … کهنه مشت زن مت کمپ که گفته شده است او را 30 فهرستی همچنان به تحت تاثیر قرار دادن. او به یک خانه اجرا به مرکز مرده خاموش right-hander Jon خاکستری در یکشنبه شب intrasquad بازی. خاکستری نیز در خدمت یک خانه اجرا به ابزار بازیکن کریس ووینگس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de