رشته کوه های راکی’ اسکات Oberg و دیوید دال اعتماد به نفس در ایمنی خود را با وجود سیستم ایمنی بدن

به عنوان لیگ اصلی بیس بال تلاش برای تدوین و فرموله کردن یک محیط امن و قابل اجرا به بازگشت به طرح در میان بیماری همه گیر کوروناویروس دو کلید رشته کوه های راکی بازیکنان درک کنند که آنها در معرض خطر از هم تیمی های خود را. اما آنها همچنین می گویند آنها اعتماد به نفس آنها می تواند به سالم باقی می ماند باید بیس بال رزومه.

مسکن اسکات Oberg, کلرادو, ممکن, نزدیک, زندگی با سه بیماری های خود ایمنی و all-star outfielder دیوید دال ندارد طحال است. اما هر دو مشتاق و رطوبت را از سر گرفت.

“بله من در بالاتر از خطر, اما من اعتماد که MLB و پرسنل پزشکی درگیر قرار نیست ما حتی در معرض خطر بیشتری برای بیرون رفتن و بازی گفت:” دال که تا به حال خود را طحال برداشته شده و در یک عملیات اضطراری در سال 2015 و پس از او مجروح در برخورد در طول دو-یک بازی است. “نگاهی به سلامتی-و-پروتکل های ایمنی آنها در حال انجام یک کار خوب اجرای آنچه باید انجام شود برای ما به عقب بر گردیم در این زمینه با خیال راحت.”

زندگی بدون طحال باعث می شود فرد بیشتر مستعد ابتلا به باکتری است که می تواند باعث شدید پنومونی و مننژیت و عفونت های جدی.

Oberg که 2019 فصل به پایان رسید Aug. 18 به دلیل لخته خون در بازوی راست خود را کرده, پسوریازیس, آرتریت پسوریاتیک و IgA نفروپاتی. همچنین شناخته شده به عنوان برگر بیماری نفروپاتی IgA یک بیماری است که باعث آسیب به آلت فیلتر در داخل کلیه ها.

Oberg, اما با اعتماد به نفس است که او می تواند اقدامات احتیاطی را قادر خواهد ساخت که او را به ماندن امن در طول ویروس.

“راستش من فکر می کنم من خواهد بود امن تر در بیس بال جهان از بودن و در مورد در زندگی روزمره,” او گفت:.

Oberg بزرگ طرفداران فوتبال گفت: خود دکتر با استفاده از یک فوتبال قیاس به توصیف Oberg را عامل خطر.

“در واقع, او گفت: آن را مانند در اختیار داشتن یکی از بچه ها خود را دریافت یک کارت قرمز دریافت و ارسال این زمینه” Oberg گفت. “پس در واقع شما در بازی با 10 مرد در این زمینه به جای 11. به طوری که نوع آسان قیاس برای من به دنبال.”

Oberg گفت: او را نیز با آسودگی توسط دانش است که او به ندرت بیمار می شود.

در حالی که Oberg و دال آماده برای رفتن به لیگ اصلی بیس بال بازیکنان ارتباط نیست با اعتماد به نفس. سهشنبه, به عنوان MLBPA رد MLB اولیه پیشنهاد مالی آن نیز شک و تردید در بازیکن ایمنی.

“این پیشنهاد شامل عظیم کاهش دستمزد و اتحادیه بسیار نا امید” این اتحادیه در بیانیه ای گفت. “ما نیز دور از هم بر سلامت-و-پروتکل های ایمنی.”

67-صفحه پیشنهاد ارائه شده به این اتحادیه هفته گذشته شامل پروتکل های تست حفاظت در معرض خطر بازیکنان و اعضای خانواده و طرح به صورت روزانه بیس بال زندگی در محل باشگاه وانجمن در ستاره شرق در این زمینه و در جاده ها است. این طرح در نظر گرفته است که “اولین پیش نویس” را پوشش می دهد همه چیز را از تف دانه آفتابگردان به تبادل ترکیب کارت های اجتماعی فاصله میان هم تیمی.

برخی از بازیکنان باید منفی در واکنش به برخی از دقیق ترین مقررات ایمنی از جمله کسانی که ممنوعیت دوش و آب درمانی و نیاز به بازیکنان برای رسیدن در استادیوم در حال حاضر ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>