رشته کوه های راکی right-hander Jon خاکستری قرار می دهد تمرکز بر changeup در بهار آموزش اولین برابر دریانوردان

PEORIA, Ariz. — Jon خاکستری تاکید بر او changeup در اولین شروع خود را از بهار آموزش زمانی که او اجازه اجرا در سراسر دو نوبت در برابر سیاتل در روز دوشنبه.

رشته کوه های راکی right-hander تکیه بیشتر بر fastball/changeup ترکیب پرتاب تنها چند curveballs و یک زن و شوهر لغزنده.

“که (زمین mix) متفاوت بود اما این یک فرصت خوب برای کسانی که دیگر زمینهای بهتر” خاکستری گفت. “برای اولین بار شروع همیشه احساس عجیب — شما احساس تعادل زیادی — و امروز من احساس کردم واقعا تعادل. اما من به رقابت پرداختند و پرتاب برخی از حملات و رزین بیش از حد, بنابراین من نمی تواند کاملا ناراحت با آن است. من نیاز به کشف کردن که در آن من هستم, بنابراین من می توانید با ساخت آن است.”

خاکستری تسلیم دو از RBI تک به دانیل Vogelbach در اول و سپس مجموعه ای از دریانوردان پایین در دوم از جمله ناشران در برابر هم تیمی های سابق کارلوس گونزالس و تام مورفی. او گفت: او انداخت هشت changeups به طور کلی.

“من واقعا نمی نیاز به آن را به یک زمین” خاکستری گفت. “من فقط می خواهم آن را به چیزی است که من می تواند نشان دهد به چپ و چیزی است که من می تواند حتی در پرتاب به righties به نگه داشتن آنها صادق است. من دیگر (offspeed) رزین های آنها به سمت چپ و من نیاز به چیزی به کار طرف دیگر.”

تایلر Nevin کند. رشته کوه های راکی گوشه چشم انداز زمین زیر کشت بوده و در کنار اردوگاه با توجه به شکم فشار او دچار چند روز قبل از کاکتوس بازی های لیگ آغاز شده است. Nevin, 22 اضافه شد به کلرادو 40-انسان در ماه نوامبر به زیر متوالی فصل امیدوار کننده در کلاس پیشرفته لنکستر و سپس دو-یک Hartford در سال گذشته زمانی که او ضربه .251 در یک کار حرفه ای-بالا 130 بازی.

او را پرتاب یا ضربه اما Nevin توصیف آسیب به عنوان چیزی که “بسیار جزئی و چیزی که مانع نخواهد شد من در آینده است.”

“اگر آن را در طول فصل ما احتمالا می خواهم یک برنامه دقیق اما چون بهار آموزش ما با توجه به چیزهایی که کمی آهسته تر” Nevin گفت. “ما نمی توسعه یافته یک جدول زمانی مشخص برای بازگشت به بازی. آن را بیشتر از من شده است با احساس بهتر و ما می خواهیم به نگه داشتن در حال پیشرفت است.”


رشته کوه های راکی 9, Mariners 6

در پئوریا مجموعه ورزشی پیوریا Ariz.

بر روی تپه: پس Jon خاکستری Ubaldo Jimenez اجازه اجرای بیش از دو فریم. تیم کالینز شده بود برای دو اجرا در پنجمین; فیلیپ Diehl نگاه قوی با سه strikeouts در یک نوبت به علاوه. راست دست و چشم انداز الکساندر Guillen تسلیم سه اجرای هومر در هشتم.

در صفحه: رشته کوه های راکی بودند هومر-مبارک به عنوان رایان مک ماهون سام هیلیارد دیوید دال و جلب Butera همه ضربه اول خود را dingers بهار. جاش فوئنتس شد 3 3.

شایان ذکر است: کلرادو فن های مورد علاقه کارلوس گونزالس در سیاتل اردوگاه به عنوان یک غیر فهرستی invitee آغاز شده در سمت راست زمین و ضربه ششم. “حمل و نقل” مبتنی علیه خاکستری خود در بت و سپس پرواز به مرکز برابر Jimenez در دوم خود را در خفاش.

بعدی: توله (5-5) در رشته کوه های راکی (5-4), 1:10 p. m. روز شنبه, نمک, رودخانه, زمینه

رشته کوه های راکی کوزه: RHP اشتون dyna music group, RHP خوزه Mujica, RHP برایان شاو RHP Jairo دیاز LHP جیمز Pazos

توله کوزه: LHP خوزه Quintana, LHP رکس برادران RHP داکوتای Mekkes, LHP CD پلهام RHP کالین Rea, RHP Duane Underwood, RHP روآن فتیله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>