رشته کوه های راکی روکش: RHP پیتر لمبرت تیز در پیروزی سرخپوستان

رشته کوه های راکی 12, سرخپوستان 8
در نمک, رودخانه, زمینه های

بر روی تپه: Right-hander پیتر لمبرت تحت تاثیر قرار در تفرج بهار. او بدون گل دو نوبت پیاده روی و یکی از قابل توجه ، … Right-hander چی چی Gonzalez شده بود برای چهار اجرا بر روی چهار بازدید در 1 ⅔ نوبت. این ضربه ای بود که دو-اجرای هومر توسط فرانسیسکو Lindor کردن fastball…. Right-hander کارلوس استوز شده بود برای یک اجرای هومر در ششم نیز در fastball.

در صفحه: اول baseman دانیل مورفی رفت 2–2 از جمله یک مخالف-رشته دو و سوار در دو اجرا می شود … چشم انداز برت Boswell که در مرکز میدان تحویل سه RBI تک آهنگ دو تا از آنها را در آینده با دو outs.

شایان ذکر است: یکی از Lambert اهداف این بهار است که به موبایل و کامپیوتر بیشتر از یک تعقیب و گریز زمین. به این منظور او مشخصی از یک زن و شوهر از منحنی ها در خاک اما او نیز انداخت زرق و برق دار changeup برای punchout.

بعدی
رشته کوه های راکی (1-1) در توله (2-1), 1:05 بعد از ظهر سه شنبه اسلون پارک
رشته کوه های راکی کوزه: LHP Ryan Rolison, RHP آنتونیو سانتوس RHP تایلر Kinley RHP تامی دویل RHP الکساندر Guillen
توله کوزه: LHP جان Lester, RHP Duane Underwood, RHP جیمز Norwood, LHP رکس برادران RHP Jason آدم RHP میلر تایسون LHP CD پلهام RHP داکوتای Mekkes

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>