SCOTTSDALE, Ariz. ایستاده در راهرو خارج از رشته کوه های راکی’ بهار آموزش clubhouse در نمک, رودخانه, زمینه, صبح روز یکشنبه, ستاره سوم baseman نولان Arenado سابقه سوال در مورد پر سر و صدا offseason که در آن تجارت شایعات swirled و Arenado گفت که او احساس “بی احترامی” توسط مدیر کل جف Bridich.

در زیر نکات برجسته از Arenado جلسه با رسانه ها در این گزارش به آموزش بهار. لازم به ذکر است که Bridich کاهش یافته است به نظر خود ریفت با Arenado.

— Arenado که امضا هشت سال 260 میلیون دلار قرارداد در بهمن ماه سال گذشته کاهش یافته است می گویند اگر او تحت فشار قرار دادند برای یک تجارت این offseason:

“وجود دارد متفاوت شد. من نمی خواهم بگویم آن رفت و به طول آن, اما وجود دارد متفاوت چیزهایی که ما به بحث در مورد که در مورد که در آن ما در حال رهبری. دیگر از آن, من نمی خواهد به جزئیات در مورد آنچه گفته شد از آنها و یا از من. من فکر نمی کنم که منصفانه است. کسانی که جلسات خصوصی; جلسات بین ما دو نفر. این که چگونه ما آن را نگه دارید.”

— او هیچ تاسف در مورد آنچه که او گفت: این offseason:

“من ایستاده آنچه به من گفت. من عذرخواهی برای چه من گفتم در همه. من احساس می کنم من نیاز به برای آن عذرخواهی می کنیم. من گفتم آنچه گفتم. منظورم این است که آنها می گویند آنچه آنها می گویند گاهی اوقات بیش از حد. شما می دانید ؟ پس از آن است که آنچه در آن است.”

— می Arenado می تواند نجات یک رابطه بلند مدت با سازمان ؟ او می تواند انتخاب کردن از خود را در حال حاضر قرارداد پس از 2021 های نجومی:

“من فکر می کنم در پایان روز آن را در مورد عملکرد و آن را در مورد بیرون رفتن وجود دارد و برنده بازی. من نمی کینه نگه دارید; که واقعا من است. من در تلاش برای نگه داشتن کینه علیه کسی. اما من نیز می شود که من هستم و ایستادن برای آنچه که من به آن معتقدم. من قصد دارم به تغییر زیادی.”

— Arenado گفت: انتخاب او به کار کردن در این نزدیکی هست ققنوس شهرداری ورزشگاه به جای گزارش به اردوگاه اوایل مثل بقیه موقعیت بازیکنان — دمیده شد و از نسبت:

“من فکر می کنم مردم ساخته شده است که راه بزرگتر داستان از آنچه در آن بود. من فکر می کنم آن را فقط (درباره) من آموزش گرفتن آماده است. و شما می دانید وجود دارد بسیاری از مردم در اینجا (در نمک رودخانه) وجود دارد بسیاری از گروه ها و من احساس نمی مانند ایستاده در حدود 2 و نیم ساعت وقتی که من می تواند یک ساعت و نیم روز ؟ من برای روز کمی سریعتر و انجام کارها و کارآمد تر.

“بهار آموزش نوع و طول می کشد زمان طولانی است. و من احساس آن را کارآمد تر اگر من می تواند آن را انجام دهد خودم و برادرم (یونس).”

— در شایعات در مورد یک تجارت ممکن است swamping او را برای شیکاگو کریس برایانت:

“آره من شنیده ام که در مورد یکی است. و شما می دانید وجود دارد شایعات. آره که می شده اند جالب است. آن شده اند که دیوانه است.”

— او گفت: offseason که مشکل برای او.

“من وحشت در مورد آن را در همه به صداقت. آن را نمی fluster من. این مذاکرات چه هستند. آنها رخ می دهد. و گاهی اوقات وجود دارد کمی از اصطکاک است. که خوب است.”

— چه او تمرکز بر روی این offseason?

“من ضربه زیادی این offseason. و من antsy, من حدس می زنم بسیاری از این مسائل بیرون آمد و من شروع به هدف قرار دادن یک کمی بیشتر. من می خواستم به نگه داشتن کار بر روی آن برای منحرف کردن اذهان خودم از این بی معنی است.”

— Arenado گفت: او تلاش برای حفظ برخی از هم تیمی در حلقه:

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که من در مورد بحث با آنها. من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از چیزهایی که انداخته بودند وجود دارد که نمی شد درست است. من می خواستم تا مطمئن شوید که من پاک است که با آنها. من آنها را به کسانی که همه چیز. من ارسال برخی از پیام های متنی به گروه … به اجازه دهید آنها را می دانم که وجود دارد (هستند) برخی از چیزهایی که در حال پرتاب وجود دارد که درست نیست. من فقط می خواستم بچه ها به درک که در آن من در حال آمدن از. من توضیح داد که آن را به آنها و آنها را درک کنند.”

— در پیام خود به رشته کوه های راکی طرفداران:

“من اینجا هستم, من آماده برای رفتن. من قصد دارم برای رفتن به رقابت بپردازند. هیچ چیز وجود دارد که تغییر کرده است. من می دانم که بسیاری از چیزهایی بوده است چرخش در اطراف, اما هیچ چیز تغییر کرده با من. و من قصد دارم به انجام بهترین من می توانم. و من قصد دارم به کار سخت و کمک به این تیم برنده و انجام بهترین من می توانم.

“من فکر می کنم طرفداران قدر که. آنها قدر که من سعی می کنم برای رفتن به خارج وجود دارد در هر روز کمک به این تیم برنده است. من می دانم که احساسات خود را در مورد از دست دادن و آن را سرگرم کننده نیست. و من می دانم که هیچ کس را خوشحال در مورد آن و من با آنها هستم. بنابراین من می دانم که آنها می خواهند به نفع خود و من بیش از حد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im