رشته کوه های راکی کیسه مراسلات پستی: دانیل مورفی ضعیف در یک جامد زمین زیر کشت

دنور پست ورزشی نویسنده پاتریک ساندرز با آخرین قسط از رشته کوه های راکی کیسه مراسلات پستی.

مطرح رشته کوه های راکی — یا MLB — سوال مربوط به رشته کوه های راکی کیسه مراسلات پستی.

از دست رفته در Nolan Arenado درام وجود دارد نشده است تفسیر زیادی در مورد سمت راست زمین زیر کشت. پایه اول شده است یک درب گردان پس از تاد Helton بازنشسته شد و به اعتقاد من اجازه DJ LeMahieu پیاده روی بدترین اشتباه (مدیر کل) جف Bridich ساخته شده است (تا کنون). به نظر شما کدوم از تولید ما بین گرت Hampson دانیل مورفی, رایان مک ماهون و برندان راجرز?

سوال دوم ما واقعا فقط دو (شاید سه بسته Kyle Freeland) ثابت شده. من بیشتر نگران ما اغل گاو یا حشم. وجود دارد امید ما تبادل می تواند یک فصل کامل در لیگ ملی غرب که در حال حاضر مقدار زیادی از قدرت ستاره?

— اریک نولان کوکویل تنسی

وای Eric شما واقعا راست به قلب چیز نمی کنید ؟ دو عالی گنجینه.

من نه بیش از حد نگران سمت راست زمین زیر کشت. من فکر می کنم مک ماهون یک فرصت خوب به بالا متوسط baseman دوم — و احتمالا همه ستاره پایین خط. او عالی محدوده برخی از پاپ در بت بزرگ نگرش و تمایل به یادگیری است. یک .280 متوسط و 25-30 خانه اجرا می شود در سال 2020 نه از سوال.

Hampson که پروژه ها به عنوان یک ابزار بازیکن (از جمله نانامی به بازی در مرکز میدان) است که بیش از کافی در پایه دوم.

سالم مورفی را bounce-back سال در بشقاب بهبود در .279/.328/452 اسلش خط از یک سال پیش. به عنوان اولین baseman, اما, او, دستکش است subpar و او ضعیف در یک جامد زمین زیر کشت. من کنجکاو برای دیدن چقدر زمان بازی مک ماهون می شود در پایه اول در این فصل است.

آن را همیشه یک رمز و راز به من به همین دلیل رشته کوه های راکی شده اند قادر به توسعه یک جامد-فیلدینگ قدرت ضربه اول baseman در سال های اخیر است. سپس دوباره یک تعداد از تیم ها تلاش کرده اند برای پیدا کردن یکی.

رشته کوه های راکی در حال امیدوار است که چشم انداز تایلر Nevin که در عمده-لیگ اردوگاه خواهد شد به وطنی اول baseman آنها بوده ام به دنبال پس از Helton بازنشسته شد.

سوال دوم شما این است که کلید تمام شو. اگر تبادل نمی کند به طور چشمگیری بهبود از فصل گذشته رشته کوه های راکی خواهد شد مبارزه با این غول به اقامت در خارج از NL غرب زیرزمین.

من فکر می کنم رشته کوه های راکی را بهبود کمی بر روی تپه. چگونه می تواند آنها را نه ؟ پس از همه 5.56 تیم دوران سوم بود-بدترین در تاریخ حق رای دادن. کلید عبارتند از:

  • یک bounce-back فصل از Freeland.
  • اجرای جامد از مارکز و جان خاکستری است.
  • تکامل از آنتونیو Senzatela چی چی Gonzalez یا جف هافمن (یا شاید جوان پیتر لامبرت) به اعتماد استارت.
  • سلامت خوب است.
  • یک تولد وید دیویس یا به عنوان یک نزدیک تر یا دیر-دور بازو.
  • ادامه داد: بلوغ از اسکات Oberg (انتخاب من به نزدیک).
  • ادامه تکامل از هر دو کارلوس استوز و Jairo دیاز به قابل اعتماد ضد.
  • تاریک-اسب اغل گاو یا حشم نامزد – شاید چپی تایلر Kinley (چشم پوشی ادعا می کنند از Marlins) یا بن Bowden یا righties جو هاروی یا وس پارسونز – که ظهور به عنوان یک نیروی در برخی از نقطه در طول فصل.

من واقعا درک کار خود را پوشش رشته کوه های راکی! من می خواستم به سوال در مورد بیس بال این سال است. ترکیب توپ بود مانند یک عامل در چگونه بازی بازی های برگزار شده در سال گذشته با حقه باز و سطح پایین درز منجر به شکستن رکورد صفحه اصلی اجرای شماره. شما می خواهم فکر می کنم بیس بال می توانید تنظیمات را به توپ خود را به تلاش برای عادی سازی راه توپ در رفتار. اما من شنیده ام در مورد هر برنامه ای برای انجام این کار است. چه نوع بیس بال را رشته کوه های راکی کوزه بود پرتاب این فصل ؟

— آلن, سن آنتونیو, وابسته به تکزاس

آلن من صادقانه با شما شده است وجود دارد بسیار کمی صحبت و یا پوشش مورد به اصطلاح juiced توپ بیسبال برای بیشتر از زمستان است. شده است که با توجه در بخش های بزرگ به آستروس خیانت رسوایی و بسیار فعال اجاق داغ فصل است.

آن را هنوز هم یک موضوع و در حالی که لیگ اصلی بیس بال مورد مطالعه مشکل با کمیساریای راب مانفرد داشتن منتشر یافته در زمستان جلسات در ماه دسامبر هیچ چیز واقعا تغییر کرده است. خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد در طول بهار آموزش بازی و زمانی که فصل واقعی آغاز می شود.

اما من پیدا کردن این چیز عالی از ورزش نشان داده شده بیس بال نویسنده تام Verducci یکی از بهترین در کسب و کار:

“با توجه به مانفرد MLB اضافه خواهد شد “دو یا سه” humidors این سال در ballparks به موجود در کلرادو و آریزونا “به جمع آوری برخی از اطلاعات در مورد چگونه تغییرات در درجه حرارت تاثیر می گذارد [توپ] عملکرد.”

بیس بال باید با دست دوخته شده که هیچ دستگاه دارای تسلط ریزه کاری از آخرین کوک. “بیشتر من فکر می کنم در مورد آن بیشتر من معتقدم از دو چیز,” او گفت:. “ما باید درک کنند که تا آنجا که ما می توانیم اما در پایان روز ما مجبور به قبول این واقعیت وجود دارد در حال رفتن به برخی از تغییرات در عملکرد بیس بال.

“چه شما می توانید با غیر دست ساز محصول خواهد بود تکان دهنده برای بسیاری از طرفداران بیس بال. این امر به نگاه متفاوت در آن احساس های مختلف آن را بازی متفاوت است. من می دانم که مردم فکر می کنم من یک برنامه در اینجا بر روی گوشی من و تصمیم می گیرید که چگونه آن را به انجام در یک سال خاص. اگر شما یک ماشین ساخته شده بیس بال به معنای واقعی کلمه کسی نیاز به تصمیم گیری در هر سال, چگونه آن را در حال رفتن به بازی.”

چگونه شما خود در شکل دادن ؟ دیوید دال هر روز در مرکز میشه ؟ چارلی Blackmon در سمت راست است ؟ که می شود در سمت چپ ؟ من دوست دارم سام هیلیارد اما Raimel Tapia به ارمغان می آورد چیزی است که من فکر می کنم رشته کوه های راکی نیاز دارید. ایان دزموند? شاید او می رود برای اولین بار به جوخه با مورفی.

— اندی Centennial

اندی بسیار از شما باید آن را به سمت راست. دال خواهد بود اولیه مرکز fielder اما او به حرکت به چپ و راست در مناسبت. دیگر مرکز دونده خواهد بود گرت Hampson و Tapia. در سمت چپ میدان به نظر می رسد مانند یک مشترک-زمان اما آن را در درجه اول به میدان فرستاد دزموند و تپیا (بسته به سمت چپ-راست تبادل تنظیم برای بازی).

هیلیارد قادر به بازی در سمت راست و یا چپ و جذاب است. اگر او نقش خوبی در این بهار او را به این تیم و طلسم Blackmon در سمت راست. اگر او نمی کند تحت تاثیر قرار دادن او می تواند شروع فصل در سه گانه-A آلبوکرک به منظور رسیدن به زمان بازی. من در مورد نوشت: هیلیارد در روز سه شنبه به عنوان یک ماده در واقع.

چرا رشته کوه های راکی تجارت برای بالا کوزه یا موقعیت بازیکنان با تمام چشم انداز آنها ؟ من تنها یکی که خسته از انتظار برای این پیش نویس میدارد تابه و در نهایت آنها نمی?

— گابریل Guerrero فورت لاپتون

جبرئیل من قصد مخالفت با شما در این موضوع. تعدادی از چشم انداز بالا panned خوبی در سال های اخیر از جمله دال (یک ستاره) مک ماهون Hampson و احتمالا هیلیارد در این فصل است. در حال حاضر از آنجا که بسیاری از بازیکنان را “فارغ التحصیل” به عمده و جزئی-لیگ کمد کمی لخت.

مشکل برای رشته کوه های راکی است نه موقعیت بازیکنان زیادی آن را به عنوان کوزه. آنها دشوار است به آمده از طریق تجارت مگر اینکه آنها برخورد اولیه در حرفه خود به عنوان آلمانی مارکز بود که او معامله شد از خلیج تمپا. باشگاه بپرسید یک تن در بازگشت برای بالا تاثیر پارچ و رشته کوه های راکی مایل به مزرعه برای آنها.

آیا مایل به رشته کوه های راکی خواهد ماشه در جسورانه تجارت ؟ اما آنها در حال رفتن به تجارت راه خود را به مشاجره.

یک مجری رادیویی از بالا مایل ورزشی به نظر می رسد مصمم است که توله و رشته کوه های راکی در بحث برای دریافت یک معامله انجام می شود در برخی از نقطه. هر حقیقت برای این کار وجود دارد و هر تیم دیگر درگیر است ؟ ما به نظر می رسد تنها به شنیدن در مورد توله. با تشکر

— جاش برایتون

جاش من دنبال آن شایعات بسیار با دقت و در حالی که این درست است که رشته کوه های راکی و توله صحبت من فکر نمی کنم یک تجارت تا کنون نزدیک به در حال تکمیل است. من می تواند اشتباه باشد اما من فکر نمی کنم من.

این معامله ظاهرا Arenado رفتن به شیکاگو برای سوم baseman کریس برایانت با کلرادو برداشتن یک تکه از Arenado حقوق و دستمزد. به من گفته شد توسط یک منبع خوب که توله ممکن است شناور برایانت-برای-Arenado تجارت به عنوان یک شگرد برای فریب فیلیز بریوز, متس یا اتباع به ساخت یک معامله.

به هر حال با Arenado در حال حاضر در اردوگاه با رشته کوه های راکی هر تجارت است که در پشت رایتر.

آیا شما می بینید Arenado گرفتن معامله قبل از مهلت? چرا که نه ؟

— نیک St. Louis

نیک من حدس می زنم شما می خواهید برای دیدن Arenado در کاردینالها ، من درست است ؟ برای پاسخ به سوال شما من فکر می کنم آن را در چند چیز بستگی دارد. برای اولین بار است Arenado سالم و چگونه او انجام این تابستان ؟ دوم, چگونه رشته کوه های راکی در حال انجام است ؟ اگر آنها از دست دادن رکورد در ماه ژوئن و ژوئیه و به وضوح از مشاجره حذفی تجارت, مذاکرات شروع خواهد شد بسیار گرم است.

اگر رشته کوه های راکی یکی دیگر از از دست دادن ضبط و Arenado است که هنوز هم با تیم من بدون شک او می تواند معامله زمستان آینده.

چه تعداد رشته کوه های راکی پیش نویس این بهار ؟ آیا Monforts فروش Rockies حق رای دادن از آنجایی که آنها لازم نیست که پول برای سرمایه گذاری در ساخت آنها را یک برنده ؟

— Dennis L. صلیب قلعه سنبه

Dennis, رشته کوه های راکی که به پایان رسید 71-91 فصل گذشته را نهم انتخاب دور اول در ماه ژوئن پیش نویس است.

به عنوان برای سوال دوم این Monforts در حال رفتن به فروش این تیم است. کیر Monfort دوست دارد که صاحب و نسل بعدی Monforts – استرلینگ و واکر – بخشی از سازمان است.

من فکر نمی کنم این درست است که Monforts نمی سرمایه گذاری پول است. مشکل این است که این باشگاه است نه سرمایه گذاری پول خود را عاقلانه بیش از چند سال گذشته.

در اینجا چیزی است که من نوشت در ماه اکتبر:

رشته کوه های راکی’ حقوق و دستمزد در این فصل بود یک حق رای دادن-بالا $156.6 میلیون, با توجه به Spotrac.com که در رتبه 12 در رشته های. Monfort روشن ساخته است رشته کوه های راکی طرح نیست به طور قابل توجهی افزایش حقوق و دستمزد فصل آینده اشاره کرد که بیشتر سودآور تلویزیون مقابله با AT&T SportsNet نمی خواهد پا زدن تا 2021.

“من همیشه گفته ام (که) درآمد تصویب حق را از طریق به حقوق و دستمزد و من فکر می کنم ما ثابت شده است که در طول زمان” Monfort گفت. “آن را شروع نمی کند تا 2021 پس هیچ پول اضافی در سال آینده. بنابراین من فکر نمی کنم وجود دارد رفتن به هر گونه پاشیده (در آژانس). ما بسیار زیادی را صرف چه چیزی ما را از طریق سال 2020 است. اما آن را به کمک حق رای دادن (در آینده). آن را به کمک حق رای دادن و نگه داشتن بازیکنان.”

دنور پست ورزشی نویسنده پاتریک ساندرز با آخرین قسط از رشته کوه های راکی کیسه مراسلات پستی.

مطرح رشته کوه های راکی — یا MLB — سوال مربوط به رشته کوه های راکی کیسه مراسلات پستی.

Subscribe to our رشته کوه های راکی خودی عضویت در خبرنامه برای دریافت آخرین اخبار تیم ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im