رشته کوه های راکی’ جف Bridich جوانه سیاه مجبور به بازی بازی صبر کنید و ببینید

به سرقت عبارت از اواخر سال Tom Petty, “انتظار سخت ترین قسمت است.”

رشته کوه های راکی مدیر کل جف Bridich و مدیر جوانه سیاه می تواند مربوط.

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش و بیشتر شهرستانها در سراسر کشور مجبور به تعطیل کردن بازی بیس بال تبدیل شده است بخشی از ناشناخته است. هیچ جدول زمانی برای این بازی, بازگشت, بدون بازنگری شده برنامه در افق و عبارت “ما عبور از پل که هنگامی که ما به آن” تبدیل به استراتژی.

رشته کوه های راکی بازیکنان دیگر تمرین در باشگاه های نمک در رودخانه زمینه های پیچیده در اسکاتسدیل, Ariz., که تعطیل شنبه تا آنها را از چپ به کار کردن در خود را دارند.

“ما در حال تلاش برای آمدن به مقابله با یک فصل اتفاق می افتد نه در حال حاضر و به معنای واقعی کلمه عمل اتفاق نمی افتد دیگر” Bridich گفت: روز شنبه در یک کنفرانس تماس بگیرید. “کسانی که همه فقط واقعیت از وضعیت در حال حاضر.

“من فکر می کنم این چیز خوبی است که نمک رودخانه بسته شد و این بازیکن می تواند به خانه و تمرکز بر روی خانواده خود را. چه کسی می داند که فصل در حال رفتن به شروع دوباره ؟ هیچ کس می دانم که در حال حاضر.”

اضافه شده سیاه و سفید: “این بی سابقه است برای همه ما. به عنوان مربیان و بازیکنان ما دو هفته قبل از روز افتتاحیه و در حال حاضر بدیهی است که به عنوان دیده می شود خیلی دور. که هر روز می رود تمرکز تبدیل شده به آنچه که در جهان و بیس بال گرفته است یک کمی از فاز ثانویه به همه از این است.”

وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات جدید نشان داد پنج شنبه, اما برخی از چیزهایی که ایستاده بود:

— هر دو مردان پذیرفته شده است که آنها با اکراه فکر در مورد احتمال فصل تمام می شود از آنجا که از virus.

“من می خواهم به دروغ می گویند که آن را نه ذهن من عبور” Bridich گفت. “اما وجود دارد مقدار زیادی از زمان در حال حاضر و زمانی که این تصمیم را باید ساخته شده است. … من نمی توانم به هر جزئیات در مورد چقدر که ممکن است در مورد صحبت شده است.”

اضافه شده سیاه و سفید: “من فکر می کردم در مورد آن, اما من سعی کنید به خلاص شدن از شر این فکر به سرعت به عنوان امکان پذیر است. من در تلاش برای به عنوان خوش بینانه که ممکن است که این به نوبه خود در اطراف و ما در حال رفتن به بازی بیس بال.”

— سیاه و سفید گفت که او را تشویق بازیکنان به در شکل باقی بماند اما او به آنها گفت که وجود خواهد داشت زمان به اندازه کافی به آنها را “نگهداری” برای هر فصل باز می شود. او گفت: خود کوزه را قطع و پرتاب نمی bullpens در حال حاضر.

“MLB را به ما بگویید که آنها را به ما بدهد تا حداقل سه هفته برای دومین بهار آموزش به آماده شدن برای فصل سیاه و سفید” گفت. “به من گفت: بچه ها به فکر می کنم (در حال حاضر) به عنوان یک دسامبر-ژانویه ساخت تا دوباره.”

— چگونه برنامه ساخته خواهد شد ناشناخته است در این نقطه, اما, سیاه گفت که او خواهد بود به این ایده از بازی doubleheaders شاید چند بار در هفته.

“در تئوری بله” سیاه گفت. “اما آن را حس کرده است برای هر دو باشگاه و بازیکنان است. همه اینها صحبت شده احتمالا به عنوان ما صحبت می کنند با (بازیکنان) اتحادیه اروپا و کمیسر با صاحبان. اما در تئوری بله, من فکر می کنم همه ما خواهد بود باز به نوعی از doubleheader وضعیت است.”

— Bridich گفت که در حالی که اکثر بازیکنان شده اند قادر به بازگشت به خانه ونزوئلا مانند کوزه آلمانی مارکز و آنتونیو Senzatela شده اند مجبور به اقامت در ایالات متحده است.

“ونزوئلا به معنای واقعی کلمه تعطیل همه سفر به داخل و خارج از کشور,” او گفت:. “بنابراین ما باید تعدادی از ونزوئلا هر دو لیگ برتر و لیگ کوچک که باقی مانده در شهر فینیکس در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de