رشته کوه های راکی’ ایان دزموند نمی خواهد بازی در این فصل با استناد به خانواده و coronavirus

رشته کوه های راکی outfielder ایان دزموند گفت که او را نمی راحت با خطرات درگیر با COVID-19 همه گیر و با استناد به این نیاز به همراه خانواده جوان خود را اعلام کرد او را نمی خواهد بازی لیگ اصلی بیس بال در سال 2020 است.

در یک مدت طولانی و صمیمی Instagram پست منتشر شده دوشنبه شب دزموند 34 مورد نزاع نژادی در امریکا و عدم فرصت برای بازیکنان بیس بال و تمایل خود را با خانواده اش.

“این COVID-19 همه گیر شده این فصل بیس بال که در معرض خطر است که من راحت گرفتن” دزموند نوشت: در پایان پست خود.

وی افزود: “با همسر و چهار فرزند جوان است که مقدار زیادی از سوالات در مورد آنچه در جریان است در جهان, صفحه اصلی جایی است که من باید در حال حاضر. خانه برای همسرم, Chelsey. صفحه اصلی کمک کند. صفحه اصلی راهنمای. صفحه اصلی پاسخ به بزرگتر من سه پسر’ سوال در مورد Coronavirus حقوق مدنی و زندگی است. خانه به پدر خود.”

دزموند نوشت: فصاحت در مورد تلاش برای آمدن به شرایط با نژادی و بی عدالتی در آمریکا: “تصویر از درک چوین زانو بر گردن جورج فلوید وحشتناک قتل یک مرد در خیابان به دست یک افسر پلیس من را شکست مکانیسم مقابله. سرکوب احساسات من غیر ممکن شد.”

دزموند نیز مورد سوال فرهنگ در حال حاضر در لیگ بیس بال.

“در clubhouses ما رو نژادپرستانه جنسیتی ضد همجنس جوک یا صاف کردن مشکلات,” او نوشت. “ما رو فریب دادن. ما باید یک اقلیت موضوع از بالا به پایین. یک آفریقایی آمریکایی جنرال موتورز. دو آمریکایی آفریقایی مدیران. کمتر از 8% Black بازیکنان. هیچ سیاه اکثریت صاحبان تیم.”

دزموند در سال چهارم از پنج سال 70 میلیون دلار قرارداد با رشته کوه های راکی. او برنامه ریزی شده بود به 15 میلیون دلار در این فصل تا coronavirus منقبض فصل به 60 بازی.

اگر دزموند است هر شخصی در مسائل پزشکی و او می تواند انتخاب کردن از در حالی که هنوز واریزی حقوق و دستمزد و زمان سرویس. اگر نه او خواهد داد تا خود را سرشکن بخشی از حقوق و دستمزد خود را برای سال.

رشته کوه های راکی بازیکنان با توجه به گزارش به اردوگاه تابستانی در Coors زمینه در روز چهارشنبه و در حال برنامه ریزی برای شروع تمرین در روز جمعه یا شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de